TOP MEKANLAR
  • Fenix
  • Yeni Lokanta
  • Gaspar
  • Lucca
  • Pop
  • Şamdan
  • La Boom
  • Mini Bar
  • Flamengo
  • Happily Ever After
HAVA DURUMU

İstanbul
28 / 28
Parçalı az bulutlu

Ankara
27 / 27
Parçalı bulutlu

İzmir
32 / 32
Az bulutlu

Adana
32 / 33
Parçalı az bulutlu

Diyarbakır
38 / 38
dust

Trabzon
27 / 27
Parçalı bulutlu

Acun Ilıcalı bombayı patlatıyor

Acun Ilıcalı muhabir olarak başladı televizyonculuk serüvenine, medya patronu olarak devam ediyor...


Ilıcalı kanalında öyle birine program yaptıracak ki yok artık diyeceksiniz.
TV8'i satın alarak gündeme bomba gibi düşen Acun Ilıcalı'dan yine olaya yaratacak bir program gelecek gibi görünüyor.İşte Ilıcalı'dan çarpıcı açıklamalar.

Uzun bir çekimden çıktın ve dört kişi aramış. Kanal patronu, ana sponsor, yönetmen Mustafa ve İMKB'deki adamın... Hepsi de "Çok önemli" diyor. İlk hangisini ararsın?

Yönetmen Mustafa'yı... Çekimle ilgili acil bir durum olmuş olabilir. Öbürlerinin sebebi de Mustafa'dır diye düşünürüm. "N'aptık Mustafa" derim.

Hayatının kırılma anı?

Show TV'ye girdiğim gün. Manevi anlamdaysa, annemle babamı kaybettiğim gün.

Sen fırlama bir muhabirdin. Fransa'daymış gibi İstanbul'dan yaptığın yayını bilmeyen yok. Sen hayatta oyuna gelmez misin?

Olağanüstü serbestlik getirdim onun yerine. Ben çok hareketli bir muhabirdim ama öğleden sonra mutlaka uyurdum. O zaman çok anormal bir durumdu bu ama bir şekilde kabul ettirdim. Muhabirken çok yaramazlılar yaptım; çok disiplinli bir sistemdi benim zamanımdaki. Şu an öyle bir sistem uygulamıyorum. Kimsenin kaçta gelip gittiğine bakmam, üç gün gelmesin "Neredeydin" diye sormam. İşteki performansına bakarım. Önemli bir kıstasım da bana bağlılığı. 2 ay çalışmaz mesela, ofiste takılır ama önemli bir operasyon olduğunda en zor görevi verebilirim. Soruna dönersek, zamanında yaptığım fırlamalıklara, oyunlara kimsenin artık ihtiyacı yok çünkü ben her şeye izin veririm zaten, yalana gerek kalmaz. Biri öyle bir şey yaparsa da kızmam.

Geçenlerde bir programda "Ekranda ölmek istiyorum" dedin.
O kadar çok ekrana çıkıyorum ki matematiksel olarak öyle bir ihtimal var ya da çekime girip çıkarken arabada da olabilir. "Nasıl ölmek istersin" sorusunda bir tercihim yok ama "Nasıl ölmek istemezsin"e var. Senin de vardır.

Sen sevimli bir ekran yüzüyken televizyon kanallarına davet ediliyordun ama şimdi rakipsin. Daha fazla açığın aranacak, ilgi azalabilir sana, ne dersin?

Bence davet edileceğim yine, görülmemiş bir patron çeşidi olacağım, öyle hissediyorum. Tabii patron olduğum bilincinde olacaklar ama yine de çağıracaklar. Unutma ki ekran yüzü olan tek patronum ben. Dünyada da tek olabilirim, büyük kanal sahibi ekran yüzü... Oprah'ın bir denemesi olmuştu sanırım.

Bomba alalım bir tane...

Al sana bomba... Adriana Lima 'yla moda programı yapmayı düşünüyorum. "Tamam" dedi ama sadece benim kafamda kurduğum hayalle onun zamanının örtüşmesi lazım çünkü buraya gelip gidecek.


01.12.2013 19:44:12
PAYLAŞ     
ETİKETLERacun ılıcalı   adriana lima   tv8   haber   medya   magazin   spor   acun  
MEDYA - Diğer Haberler
Evim Şahane
RATINGLER
GAZETE MANŞETLERİ
Gazete Manşetleri
ANKET
Ahmet Davutoğlu'nun Akp'nin yeni Genel Başkanı ve Başbakan olması hakkında ne düşünüyorsunuz?
Olumlu
Olumsuz
Fikrim Yok