2. sayfanın yarınki konuğu Müge Uzel

2. sayfanın yarınki konuğu Son Moda programının sunucusu Müge Uzel olacak.

2. sayfanın yarınki konuğu Müge Uzel

Müge Dağıstanlı ve  Gülşen Yüksel Salt’ın samimi ve neşeli sunumuyla hafta içi hergün saat 10.00'da Teve2 ekranlarında yayınlanan 2. sayfa programı yarınki bölümünde Son Moda sunucusu Müge Uzel'i konuk edecek. Kanal D'de yeni başlayan Son Moda programı, her cumartesi saat 14:00'da izleyiciyle buluşuyor.

Moda olan herşeyi konu edinen programda her hafta birbirinden farklı konu ve konuklar dahil oluyor. 

MÜGE UZEL KİMDİR?

Müge Uzel kimdir, Müge Üzel, 1989 yılında İzmir‘de doğmuştur. İstanbul‘da ikamet etmektedir.

Alış veriş yapmayı seven ve 175 boyunda ve 53 kilo olan Müge Uzel‘in hobileri arasında köpeğiyle gezintiye çıkmak, spor yapmak ve yüzmek de vardır.

2014 yılının Mart ayında başlayan, Acun Ilıcalı‘nın hazırlayıp sunduğu Survivor yarışmasında Müge Üzel de “gönüllüler” takımında yarışıyor.

2014 yılında Survivor yarışmasında Ünlüler takımında; Oyuncu Tolga Karel, Futbolcu Ahmet Dursun, Voleybolcu Duygu Bal, Atlet Merve Aydın, Oyuncu İsmail BakiTuncer,oyuncu Eda Özerkan, Şarkıcı Gökhan Keser, Futbolcu Serenay Aktaş var.

Gönüllüler takımında ise; Model Samanta Mendes, model ve oyuncu Akın Saatçi, Müge Üzel, Sahra Işıkve Berna Canbeldek, Turabi Çamkıran, Yiğit Dikmen, Ekrem Toraman, Ertunga Gemuhluoğlu ve Mert Palavaroğlu var.

 

Yorumlar

Yorumumun sitede yayınlanmasını kabul ediyorum.
Henüz yorum eklenmemiş..