40 yıllık dost Nükhet Duru ve Soner Olgun'un tanışma hikayesi

40 yıllık dost olan Soner Olgun ve Nükhet Duru’nun ilginç tanışma hikayesini bir de onlardan dinleyin.

40 yıllık dost Nükhet Duru ve Soner Olgun'un tanışma hikayesi

Soner Olgun ve Nükhet Duru’nun yıllardır çok yakın dost oldukları biliniyor. 40 yıllık dost olan iki usta sanatçının ilginç tanışma hikâyesini bir de onlardan dinleyin.

Soner Olgun ve Nükhet Duru yıllardır çok yakın dost. Hem sahneleri hem muhabbetlerinin ne kadar iyi olduğu biliniyor. Ama sonunda muhabbeti de “Dost Muhabbeti” adıyla sahneye taşımaya karar verdiler. Sıcak ve samimi sohbetlerini artık karşılıklı şarkı söyleyerek yapacaklar.

Soner Olgun’un eşi Özlem Olgun’un da müzisyen olduğunu vurgulayan Nükhet Duru “Biz zaten hep muhabbet içinde geçiriyoruz hayatımızı. Bir sürprizimiz var: Özlem Hanım. Dost Muhabbeti’nde asıl dost o, Soner Bey’in eşi. Şahane sesiyle bize eşlik ediyor.” dedi.

Yeni projeleri Dost Muhabbeti’nden söz ederken son derece mütevazı cümleler kursalar da aslında çok iddialı olan iki dostun ilginç tanışma hikayesi de belki de ilk kez ortaya çıktı.

Bu 40 yıllık dostluğun Soner Olgun’un sahneye adım atmasına da vesile olduğu pek bilinmiyordu. Olgun, şu sözlerle anlattı bu durumu: “Ben sizin meslektaşınızdım, Nükhet’le tanışıncaya kadar. Nükhet’le iyi geçinirseniz sizi de bir gün müzik piyasasına dahil edebilir.”