Acun bombayı patlattı! İşte 2019 Türk takımı

Yeni sezonda Türkiye-Yunanistan formatı ile ekrana gelecek Survivor'da bu kez yarışmacıları halk oylaması belirleyecek

Acun bombayı patlattı! İşte 2019 Türk takımı

TV8'de ekrana gelen 'O Ses Türkiye' programında Survivor ile ilgili bir duyuruda bulunan Acun Ilıcalı, bu sezon Survivor'ın 2 Şubat'ta başlayacağını açıkladı ve bir ilk olacağının müjdesini vermişti.

Acun Ilıcalı, bu sezon Türkiye-Yunanistan mücadelesine sahne olacak Survivor'ın yarışmacılarına seyircilerin karar vereceğini de açıkladı. YouTube'da bir anket açtıklarını açıklayan Ilıcalı, orada seyircilerin verdiği oylarla yarışmacıları seçeceklerini duyurdu.

 PEKİ SURVİVOR’DA KİMLER YARIŞACAK? İŞTE ADAYLAR…

PEKİ SURVİVOR’DA KİMLER YARIŞACAK? İŞTE ADAYLAR…

''Asıl soru kimin beni yeneceği değil, asıl soru kimin beni durdurabileceğidir.'' sloganı ile İstanbul'dan katılan Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışmacı adayı 19 yaşındaki Hakan Kanık aşçı... Vücut geliştirmeyle ilgileniyor.

''Ben başarıya açım.'' sloganı ile Survivor 2019'a katılmak isteyen 25 yaşındaki oyuncu Erdem Ekşioğlu 2 senedir boks ile uğraşıyor. Daha önce Fenerbahçe'nin alt yapısında futbol oynayan Erdem, kendine çok güveniyor.

''Sınırları aşmaya, gönüllerden taşmaya geliyorum.'' sloganı ile Adana'dan katılan Emre Durak, spor bilimleri öğrencisi. Tekrar Survivor'a katılacağı günü ve ülkesini temsil etme fırsatını düşünerek kendisini motive ediyor.

''Lider ve savaşçı ruhum her şeyin üstesinden gelecek.'' sloganı ile Yalova'dan katılan Survivor 2019 yarışmacı adayı, 29 yaşındaki Halim Baydur milli vücut geliştirme sporcusu. 3 Türkiye, 1 Balkan Şampiyonluğu var.

''Gördüğüm her şeyi yapabilirim.'' sloganı ile Antalya'dan katılan Survivor 2019 yarışmacı adayı 32 yaşındaki Hikmet Tuğsuz milli takım antrenörlüğü yapıyor. Survivor'ın kendine göre bir yer olduğunu düşünüyor.

''Ben hazırım ve kazanacağım.'' sloganı ile İstanbul'dan katılan Survivor 2019 yarışmacı adayı 24 yaşındaki Kaan Kazgan profesyonel dövüşçü ve 7 yıldır aktif olarak maçlara çıkıyor.

''Takımın bana ihtiyacı var.'' sloganı ile Bursa'dan katılan 22 yaşındaki Kader Karakaya, FB Spor Okulları'nda futbol eğitmeni. "Survivor beni heyecanlandırıyor" diye belirtiyor.

''Hiçbir zaman kolay kazanmadım. Zoru başarmaya gidiyorum.'' sloganı ile İzmir'den katılan 23 yaşındaki Melisa Emirbayer milli yüzücü. Sayısız Türkiye Şampiyonluğu ve rekorları var.

''Pes etmek kanımda yok.'' sloganı ile Isparta'dan katılan 22 yaşındaki Müzeyyen Seren Bayülken profesyonel yüzücü. Modern hayattan uzakta kendini denemek istiyor.

''Neler yapabileceğimi herkese göstermek istiyorum.'' sloganı ile Artvin'den katılan Okay Köksal , milli güreşçi ve bir çok başarıya imza attı.

''Elimden gelenin fazlasını yapacağım.'' sloganı ile Muğla'dan katılan Özgür Özdemir profesyonel dalgıçlık yapıyor. Doğa ile iyi geçinen Özgür, insan ilişkilerine çok güveniyor.

''Hız, denge, kuvvet tamam da yürek olmazsa hiçbir önemi yok.'' sloganı ile İstanbul'dan katılan yarışmacı adayı, 37 yaşındaki Sami Levi şarkıcı.

''Korkum yok, hırsıma güveniyorum.'' sloganı ile Bursa'dan katılan 34 yaşındaki Seda Ocak. Survivor 2017- 2018 yarışmacısı Sema Apak'ın kardeşi olan Seda atletizm antrenörlüğü yapıyor. Parkurda kendisine çok güveniyo

(Sema Apak)

''Survivor kendine güvenen, özgüveni yüksek, gerçekten savaşçı ruhuna sahip olan insanların yeri. Bunların başını da ben çekiyorum.'' sloganı ile İstanbul'dan katılan 34 yaşındaki Serpil Uzunçavdar milli hakem. 13 Türkiye Şampiyonluğu, Uluslararası Balkan Şampiyonluğu ve dünya üçüncülüğü var.

''Survivor benim ruhuma uygun.'' sloganı ile Ordu'dan katılan 30 yaşındaki Sıla Rümeysa Olçun milli tekvandocu. Birçok sporla ilgileniyor. "Fizyolojik ve psikolojik olarak hazırım" diyen Sıla Rümeysa Olçun, ülkesini temsil etmek istiyor.

''Tutkuluyum, hırslıyım, başarılıyım.'' sloganı ile İstanbul'dan katılan yarışmacı adayı 22 yaşındaki Sinem Kılıç, profesyonel dalgıç. Tutkuyla hayatta kalmak için Survivor’a katılmak istediğini belirten yarışmacı, takım iletişimine güveniyor.

''Asıl mücadele Survivor'da.'' sloganı ile İzmir'den katılan 22 yaşındaki Sude Burcu milli tekvandocu ve son 2 yılın Türkiye şampiyonu. Burcu 14 yıldır spor yapıyor.

''İstersem yapabilirim.'' sloganı ile İzmir'den katılan 23 yaşındaki Simge Olçun milli itfaiye sporcusu... 11 yıldır atletizmle uğraşıyor.

''Zor bir savaş ama tatlı bir galibiyet.'' sloganı ile Rize'den katılan 22 yaşındaki Yağız Erdoğan milli atlet ve birçok rekoru bulunuyor. Ülkesini temsil etmek ve bu gururu Survivor'a taşımak istiyor.

''Yaptığım en iyi işi yapmaya, savaşmaya gidiyorum.'' sloganı ile Elazığ'dan katılan 24 yaşındaki Yusuf Karakaya profesyonel kick boksçu. 14 yaşından beri sporla uğraşıyor, uluslararası ve Türkiye geneli amatör başarıları var.

''Survivor benim için hayatta kalmak demek.'' sloganı ile İzmir'den katılan yarışmacı Asil Cengiz 26 yaşında. 8 yıllık futbol geçmişinden sonra vücut geliştirme ile ilgileniyor.

''Adaya şampiyon olmaya gidiyorum.'' sloganı ile Rize'den katılan yarışmacı adayı Atakan Işıktutan 24 yaşında, atış ve yüzme oyunlarında iddialı. Türkiye Kürek Şampiyonası'nda ikinciliği var.

''Hedeflerimin peşinden koşan bir insanım.'' sloganı ile İstanbul'dan katılan Azim Kaan Güvenilir 29 yaşında, spor ile ilgileniyor. Survivor'a kendini sınamak için katılıyor.

Kaan Güvenilir bir dönem izdivaç programında Solmaz Çiros'la aşk yaşamış ve ünlenmişti.

''Hırslıyım, güçlüyüm, kendime inanıyorum.'' sloganı ile Eskişehir'den katılan 22 yaşındaki Begüm Güven voleybolcu. Takım olarak liseler arası dünya şampiyonasında üçüncülüğü, 2 kez Türkiye Şampiyonluğu var.

''Şu an bu videoyu izleyen kim varsa, Survivor şampiyonunu izliyor.'' sloganı ile İstanbul'dan katılan 34 yaşındaki Bora Edin crossfit eğitmeni. Hem profesyonel hem amatör olarak futbol oynadı, crossfit yarışmalarında dereceleri var.

''Nasıl lider olunur göstereceğim.'' sloganı ile yola çıkan 20 yaşındaki Burak Yurdugör, öğrenci. Amerikan futbolu oynadı, amatör olarak fitness ile uğraşıyor.

''Herkese yırtıcı yüzümü göstereceğim.'' sloganı ile Marmaris'ten katılan Buse Akar 21 yaşında, voleybol ile ilgileniyor. Amatör dansçı olan Buse motivasyonuna güveniyor.

''Survivor kadın şampiyonu hak ediyor.'' sloganı ile Tokat'tan katılan Büşra Yalçın 12 yıldır voleybol ile ilgileniyor.

''Milli duygular beni güçlendirecek.'' sloganı ile İzmir'den katılan Ecem Onaran 29 yaşında, yıllarca Fenerbahçe için yarıştı. Ecem, "Açlık beni zorlamaz, mental olarak hazırım" diyerek Survivor 2019'a adını yazdırmak istiyor.

''Hedefime koşarak gitmek istiyorum.'' sloganı ile Tekirdağ'dan katılan Emin Günenç, 24 yaşında. Sakatlığından dolayı futbolu bırakmak zorunda kaldı. Emin, "Asla pes etmem ve kendime güveniyorum" diyor.

 

 

Yorumlar

Yorumumun sitede yayınlanmasını kabul ediyorum.
Henüz yorum eklenmemiş..