Adriana Lima ile Metin Hara hiç ayrılmamış

Adriana Lima ile geçen ay ayrıldığı haberleri çıkan ve bugün birlikte fotoğraf paylaşan ikilinin barıştığı konuşuluyordu.

Adriana Lima ile Metin Hara hiç ayrılmamış

Victoria's Secret eski meleği Adriana Lima bu gelişmelerin üstüne bir de Metin Hara ile olan bütün fotoğraflarını silmişti

Çift, bugün el ele çektirdikleri fotoğraflı aynı anda paylaştı.

Bu da barıştıkları yönünde yorumlandı.

Ancak Metin Hara, aslında hiç ayrılmadıklarını, hatta 32 gündür Amerika'da yan yana olduklarını söyledi.

İşte Metin Hara'nın açıklaması:

Yaklaşık 1 buçuk yıl önce başlayan ve günümüzde sürmeye devam eden ilişkimizin ilk gününden beri var olan ilgiden memnun olmasak da anlayışla karşılıyoruz.

Ama gerçekle uzaktan yakından alakası olmayan, tamamen uydurma senaryolarınızın oyuncuları biz değiliz. 

Üzücü olan kısım ise habercilik adına tamamen gerçek dışı /hayal ürünü olan bu senaryoların üzerine manşetler atılıyor, yorumlar yapılıyor olması...

Hakkımızda geçmişten bugününe yapılan haberlerin gerçeklik istatistiği de ortadayken hala inanılıyor olması düşündürücü. Neredeyse 32 gündür Amerika'da yan yana olmamıza rağmen sessizlik ile özel hayatımız hakkında çıkan haberlerin dinmesini bekledik.

Artık iki taraf adına da zorbalığa ulaşan ve gerçeklikten uzak, tamamen hayal ürünü olan bu haberlerin bir an önce durmasını diliyoruz. 

Değerli Türk halkının medyasını, gündemi meşgul edecek daha önemli meselelerin olduğunu bundan sonra ilişkimizle ilgili herhangi bir paylaşımda bulunmamayı seçerek bu tarz hayal ürünüm haberlerin içinde olmaktan kaçınmayı hedefliyoruz.

 

 

Yorumlar

Yorumumun sitede yayınlanmasını kabul ediyorum.
Henüz yorum eklenmemiş..