Akasya Asıltürkmen ve Serdar Özerman dünya evine girdi

Ünlü oyuncu Akasya Asıltürkmen, 2 yıllık sevgilisi Serdar Özerman’la dünya evine girdi.

Akasya Asıltürkmen ve Serdar Özerman dünya evine girdi

Ünlü oyuncu Akasya Asıltürkmen ve Serdar Özerman'ın düğününe hangi ünlü isimler şıklıklarıyla damga vurdu? Gelin ayakkabısının altından kimlerin adı silindi, kimler veliliğe yeşil ışık yaktı? gelin birlikte göz atalım.

Son yılların en eğlenceli düğününe tanıklık etmek için Ahırkapı’dayız. Akasya Asıltürkmen ve Serdar Özerman ana yemeğin kokoreç olduğu yarı sokak düğününde bir düğün organize etmiş. Karnı burnunda gelin Akasya Asıltürkmen tüm konuklarını kapıda karşıladı. Artık bebek kendini iyice belli etmeye başlamıştı.

Şıklıklarıyla geceye damga vuran hanımlar

Akasya Asıltürkmen ve Serdar Özerman’ın hayatını birleştirdiği geceye hanımlar şıklıkları damga vurdu.

Ünlü şarkıcı Göksel, tek askılı üstü simli diz üstü elbisesi ve karamel rengi stilettolarıyla göz kamaştırıcıydı.

Düğünün en şık isimlerinden biri de No-309’un Nilüfer’i Fatma Toptaş’tı. Üstü çiçek desenli kırmızı anvelop elbisesi ve taş işlemeli altın sarısı sandaletleriyle rahat bir şıklık yakalamış.

Biraz da gelin hanımın gelinliğini mercek altına alalım değil mi?

Yakasında bir altınla çıktı Akasya Asıltürkmen. Tek omuzlu sade gelinliği çok şıktı. Straplez kesim üzerine tüllerle şekil verilmişti. Sırt kısmı korse biçimindeki gelinliğin, etekleri uçuş uçuştu. Tabi bu seçimde hamileliğin de etkisi büyük olmuş çok belli.

Bebeklerinin cinsiyetini de açıkladılar

Damat Serdar Özerman, Akasya Asıltürkmen’e göre çok daha heyecanlıydı. İlerleyen hamilelik nedeniyle ünlü oyuncu kenarda oturmuş tüm organizasyonu damat beye emanet etmişti.

Bir yandan düğün telaşı yaşayan Akasya Asıltürkmen bir yandan da kızı Pera’yı kucağına almak için gün sayıyor. Hal böyle olunca heyecan 2’ye katlandı.

Daha önce düğünlerini bir kez ertelemek zorunda kalmıştı ünlü çift. Bu neden işleri tersine çevirip, düğünden önce balayına gitmişler.

Her çift için düğünleri özeldir ama Akasya Asıltürkmen için durum biraz daha farklı.

Mabel Matiz evliliğe göz kırptı

Düğünün en şanslı davetlisi Mabel Matiz  oldu. Gelin çiçeğini kaparak, evliliğe göz kırptı.