Alişan'ın nişanlısı Buse Varol kimdir?

Şarkıcı Alişan - Buse Varol çifti evlilik yolunda ilk adımı atarak nişanlandı. Peki Buse Varol kimdir? Ayrıntılar haberimizde...

Alişan'ın nişanlısı Buse Varol kimdir?

Alişan ve bir dizi projesinde tanışıp aşk yaşamaya başladığı oyuncu Buse Varol nişanlandı. Peki Alişan’ın müstakbel eşi Buse Varol kimdir, nerelidir? Sizler için araştırdık.

BUSE VAROL KİMDİR?

Aslen Manisalı olan Buse Varol, 25 Mart 1990 tarihinde doğdu.

Lisans eğitimini asıl olarak Eğitim Fakültesi Öğretmenlik Bölümünde tamamlayan ancak kariyerine oyunculukla devam eden Buse Varol’un hayatı katıldığı güzellik yarışmasıyla değişti. Uzun bir süre dershanelerde öğretmenlik yaptıktan sonra 2012 yılında düzenlenen Miss Turkey Güzellik yarışmasına katıldı ve yarışma sonucunda uzun bir süre modellik yaptı.

TELEVİZYON HAYATI

İlk televizyon projesi 2013 yapımı Tozlu Yollar dizisi oldu. Bu dizi de Şerife adlı karaktere canlandıran Buse Varol ardından 2 yıl boyunca Arka Sokaklar’ın kadrosunda yer aldı. Evlilik yolunda ilerlediği Alişan ile tanışmasına vesile olan Dostlar Mahallesi adlı dizide ise taksicilik yapmak zorunda kalan bir üniversite öğrencisi olan Bahar karakterini canlandırdı. Son olarak Bülent İnal ile Özlem Conker’in başrollerini paylaştığı Payitah Abdülahamid’in kadrosuna dahil olan Buse Varol, Mislimelek karakteriyle seyirci karşısına çıkıyor.

Yorumlar

Yorumumun sitede yayınlanmasını kabul ediyorum.
Henüz yorum eklenmemiş..