SON DAKİKA HABERLERİ

Antalya'da dehşete düşüren olay

Antalya’da Kırgız A.B., asansörde karşılaştığı alt komşusu A.A.’nın kendisini asansörde bayıltıp evinde tecavüz ettiği iddia ederek şikayette bulundu.

Antalya'da dehşete düşüren olay

Antalya’da Kırgız A.B., asansörde karşılaştığı alt komşusu A.A.’nın kendisini asansörde bayıltıp evinde tecavüz ettiği iddia ederek şikayette bulundu. Suçlamayı reddden A.A., tutuklandı.

Olay, Antalya'nın Muratpaşa ilçesi Güzloba Mahallesi'nde meydana geldi. Evlere temizliğe giderek geçimini sağlayan Kırgız A.B., aynı apartmanda yaşayan sevgilisinin yanına gitmek için 7 Şubat günü saat 01.15 sıralarında evinden çıktı.

İddiaya göre, asansörde karşılaştığı komşusu A.A., kadının ağzını bezle kapatıp evine götürdükten sonra ilaç içirip bayılttı, daha sonra da tecavüz etti.

A.B., ertesi gün tecavüze uğradığını öne sürerek polise başvurdu. A.B. polisteki ifadesinde, sabah uyandığında yatakta çırılçıplak olduğunu, A.A’nın kimseye söylememesinisöyleyerek tehdit edip kapının önüne bıraktığı iddiasında bulundu.

İhbarın değerlendiren Muratpaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri, A.A’yı gözaltına aldı. Sağlık kontrolü sonrasında Asayiş Şube Müdürlüğü’ne götürülen A.A., ifadesinde suçlamaları kabul etmezken, A.A, "Kendisiyle asansörde karşılaştık. El sıkışıp benim daireye geçtik. Alkol aldıktan sonra seviştik. Sabah uyanınca benden 300 lira istedi. Ben de öncesinde para konuşmadığımızı söyledim. ’Rezillik çıkarırım’ dedi. Ben de evden çıkardım" iddiasında bulundu. 

 A.A., ifadesinden sonra sevk edildiği nöbetçi mahkeme tarafından tutuklandı.

Yorumlar

Yorumumun sitede yayınlanmasını kabul ediyorum.
Henüz yorum eklenmemiş..