Arabasından 565 bin TL çalındı!

Bodrum’a ev almak için 3 arkadaşıyla gelen Murat Özboyacı’nın 565 bin TL’si, yemek için ayrıldıkları sırada arabasından çalındı.

Arabasından 565 bin TL çalındı!

Murat Özboyacı, Muğla’nın Bodrum ilçesine ev almak için 3 arkadaşıyla beraber İzmir’den geldi. Özboyacı ve arkadaşları, iddialara göre sabah saatlerinde Ortakent Mahallesi’ndeki Tapu Müdürlüğü’ne gelerek, satıcıyı beklemeye başladı. Murat Özboyacı, evi almak için 565 bin TL’yi nakit olarak sırt çantasında getirdi. Satıcıyı beklerken, satıcının vazgeçip gelmemesi üzerine yapılacak olan alım-satım işlemi iptal oldu.

Özboyacı, öğle saatlerinde 34 ZK 6412 plakalı aracını tapu müdürlüğünün bulunduğu sokağın yan tarafındaki sokağa park etti. Arkadaşları ile beraber, para dolu çantayı bagaja koyduktan sonra yemeğe gitti. Yemekten döndükten sonra otomobili kontrol ettiklerinde ise içinde 565 bin TL’nin olduğu sırt çantasının bagajda olmadığını gördüler. Çantanın çalındığını anlayan Murat Özboyacı ve arkadaşları durumu polise bildirdiler. İhbar üzerine olay yerine gelen polis otomobilde parmak izi incelemesi yaptı. İfadeleri alınmak üzere emniyete götürülen Özboyacı ve arkadaşlarının çelişkili ifadeler vermelerinden dolayı 8 saattir emniyette tutuldukları öğrenildi.

 

Etiketler

Yorumlar

Yorumumun sitede yayınlanmasını kabul ediyorum.
Henüz yorum eklenmemiş..