Araç gölete uçtu! Facia'da 5 kişi öldü

Denizli'den Tavfas'a giden bir otomobil, gölete uçtu. Araçta bulunan 5 kişi hayatını kaybetti, 1 kişi yaralı halde hastaneye kaldırıldı.

Araç gölete uçtu! Facia'da 5 kişi öldü

Denizli'de meydana gelen otobüs kazasında 5 kişi hayatını kaybetti. Denizli’den Tavas’a giden ve iddiaya göre Mehmet Bayraktar’ın kullandığı otomobil, bilinmeyen bir nedenle kontrolden çıktıktan sonra yolun kenarındaki gölete yuvarlandı.

SUYA GÖMÜLDÜ

İçerisinde 6 kişinin bulunduğu otomobil ters dönüp suya gömülürken, önde yolcu konumunda bulunan Muharrem Çineli, kendi imkanlarıyla önce otomobilden sonra da göletten çıkmayı başardı. Ardından yola çıkan Çineli, diğer sürücülerden yardım istedi.

Sabaha karşı facia 5 ölü...

'5 ARKADAŞIM OTOMOBİLDE'

5 arkadaşının daha otomobilin içinde olduğunu söyleyen Çineli, ambulansla Denizli Devlet Hastanesine kaldırıldı. Çineli’nin otomobilde 5 kişi daha olduğunu söylemesi üzerine harekete geçen arama kurtarma ekipleri vinçle gölet içindeki otomobili çıkardı. Yapılan kontrolde, Emin Çotul, sürücü Mehmet Bayraktar, Uğur Hepgül ve Süleyman Tahancıoğlu’nun cesetleri otomobilin içinde bulunurken, otomobilin içerisinde bulunamayan Kamil Kocamanoğlu’nun cesedi de dalgıçlar tarafından gölde bulunarak çıkarıldı.

Cesetler savcının olay yerindeki incelemelerinin ardından otopsi yapılmak üzere Tavas Devlet Hastanesi Morgu’na kaldırdı.

Sabaha karşı facia 5 ölü...

 

Etiketler

Yorumlar

Yorumumun sitede yayınlanmasını kabul ediyorum.
Henüz yorum eklenmemiş..