Artvin Hopaspor'a ünlü isimlerden destek

Ne Süper lig ne 1. lig nede 2. lig böyle çekişme görmedi. 

Artvin Hopaspor'a ünlü isimlerden destek

Bal liginde haftalardır süren şampiyonluk yarışının son haftası. Lider olarak girdiği son hafta evinde oynayan Artvinhopaspor'a taraftarlarından büyük destek geldi. Abdurrahim Albayrak, TS'li eski futbolcu Ogün Altıparmak, Olcay Şahan, sanatcı Mustafa Topaloğu, Şevval Sam, Yavuz Bingöl, oyuncu Eren Hacisalihoğlu,Şefket Çapkınoğlu , Niran Ünsal ve birçok ünlü Hopaspor için 'başarı' videosu hazırladı.

Bu video "Efsane Tribün" ve "Şehrin azizleri" facebook sayfasına yüklenmiştir.

ÜNLÜ İSİMLERDEN VİDEOLU DESTEK

Galatasaray, Beşiktaş,Fenerbahçe ve Trabzonspor'un yıllardır yaşadığı şampiyonluk yarışlarında bile böyle sevgi ve heyecan görülmedi. Artvin Hopasporlu taraftarların bu sevgisi dünya basınında bile yer alırken şimdilerdi ise Sosyal Medya üzerinde başka bir heyecan yaşanıyor. Bir çok ünlü Hopaspor içen video çekti. "Hopaspora 3. lig yolunda başarılar" dileyen ünlüler arasında Abdurrahim Albayrak, TS'li eski futbolcu Ogün Altıparmak, Olcay Şahan, sanatcı Mustafa Topaloğu, Şevval Sam, Yavuz Bingöl, oyuncu Eren Hacisalihoğlu, Şefket Çapkınoğlu, Niran Ünsal yer aldı.

"I LOVE YOU HOPASPOR"

Galatasaray ile yatıp kalkan iş adamı Abdurrahman Albayrak, I love you Galatasaray sözünü bu sefer Hopaspor için çektiği videoda kullandı. I love you Hopaspor diyen Albayrak "Hopaspora hemşerilerime başarılar diliyorum, I love you hopaspor…" dedi. 


 

Yorumlar

Yorumumun sitede yayınlanmasını kabul ediyorum.
Henüz yorum eklenmemiş..