SON DAKİKA HABERLERİ

Aziz Yıldırım Afrin'e gidiyor

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Mehmetçiklere destek vermek amacıyla Afrin'e gidiyor.

Aziz Yıldırım Afrin'e gidiyor

Hatay’da F.Bahçe Özel Eğitim Anaokulu’nun resmi açılışına katılacak olan Başkan Aziz Yıldırım ile yöneticilerden Mahmut Uslu, Önder Fırat ve Ozan Balaban,sınıra inerek Mehmetçiklere moral verecekler.

Hatay F.Bahçeliler Derneği’nin kendi imkanlarıyla yaptırdığı Hatay F.Bahçe Özel Eğitim Anaokulu’nun resmi açılışına katılacak. Ayrıca 1907 Pota projesi dahilinde de açılışlar olack. Daha sonra Başkan Yıldırım, yönetim kurulu arkadaşlarıyla beraber sınırda görev yapan Mehmetçiklere destekvermek için bu bölgeye gidecek.

KAN BAĞIŞI KAMPANYASI BAŞLIYOR

Diğer taraftan Kadıköy F.Bahçeliler Derneği’nin de Zeytin Dalı Harekatı için anlamlı bir kampanya başlatmak üzere olduğu ifade edildi. Dernek üyeleri, Türkiye çapında bir kan bağışı kampanyası için yaptığı girişimlerin sonuna gelmiş durumda. Kızılay yetkileriyle yapılan görüşmelerde kampanyanın ayrıntıları konuşuluyor. Üyeler bu kampanyayı Sarı-Lacivertli kulüp adına düzenleyecek. Bu dev kampanyaya diğer takımları tutan taraftarların da katılması sağlanacak. Bu dev projenin detaylarının bu hafta içinde açıklanması bekleniyor. Başkan Aziz Yıldırım’ın da kampanyaya destek vereceği vurgulandı.

Etiketler

Yorumlar

Yorumumun sitede yayınlanmasını kabul ediyorum.
Henüz yorum eklenmemiş..