Aziz Yıldırım Koç'u kızdırdı!

Fenerbahçe Başkan Adayı Koç, İzmir'de Aziz Yıldırım aleyhinde tezahürat yapılmasına tepki gösterdi.

Aziz Yıldırım Koç'u kızdırdı!

Fenerbahçe Başkan Adayı Ali Koç, seçim çalışmaları kapsamında İzmir'de taraftarlar ve genel kurul üyeleriyle bir araya gelerek açıklamalarda bulundu.

Konuşması sırasında başkan Aziz Yıldırım'a tepki gösterilmesi üzerine Ali Koç, "Beyler bir dakika, ne oluyor. Yarın aynı duyguları bana da besleyebilirsiniz. Sevmek durumunda değilsiniz ama o makamda kim olursa saymak zorundasınız." ifadelerini kullandı.

İşte Ali Koç'un yaptığı o açıklamalar:

ESKİ HEYECANIMIZI ÖZLEDİM

"Eski heyecanımızı, kenetlenmemizi ve ihtişamımızı, çok ama çok özledik. Sayın Aziz Yıldırım ve yöneticileri hiçbir zaman unutmadık. Daima gurur duyduk ve şükranlarımızı ilettik. Bugüne kadar kirli muhalefet sözlerinden uzak durduk. Bundan sonra da aynı gayreti göstereceğimizden emin olmanızı istiyorum. Her şeyden önce Fenerbahçeliyiz ve aynı gemideyiz."

FUTBOLDAKİ NOKTA MUTLU ETMİYOR

"Fenerbahçe her dönem hem şampiyonluk sayısında, hem de ihtişamında rakiplerinin önünde olmuştur. 1953 öncesi şampiyonluklarda rakiplerden açık ara önde olan Fenerbahçe'miz, 90'lı yıllara kadar da hep önde olmuştur. Son 3-4 senede, amiral gemi futbolda gelinen nokta hiçbirimizi mutlu etmiyor. Fenerbahçemizin tartışmasız en büyük gücü olan taraftarı ile arasındaki sıcak bağın erozyona uğradığına şahit oluyoruz."

BAŞARISIZLIĞA ALTYAPI HAZIRLANIYOR

"Başkanımız Aziz Yıldırım, 'başkan seçilirsem, takımdaki tüm futbolcuları satacağımı' söylediğimi iddia etti. Benim böyle bir ifadem olmadı. Takımın tamamını satmak dünyanın hangi futbol kültüründe var? Camiayı böldü, tebrik ediyorum, Aykut Hoca, Ali Koç'un adamıyla yemek yedi... Çıkan haberlere baktığım zaman, olabilecek bir sportif başarısızlığın mazeretinin altyapısı hazırlanıyor. Her zaman söylüyorum, şampiyonluğu başkanlığa bin kere tercih ederim."

3 TEMMUZ BİZİM KIRMIZI ÇİZGİMİZDİR

"Başkan adaylarını FETÖ ile suçlarsak, camia olarak demokrasiden çok çok uzaklaşırız. Tüm adaylar birbirine saygı duymalıdır. Sayın Başkanımızın da adaylığının hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. 3 Temmuz, Fenerbahçeliyim diyen herkesin kırmızı çizgisidir. Çok uzun yıllar sürebilecek bu sürece, görev alacak her yönetim tüm bireyleriyle sahip çıkmak ve hakkımızı korumak zorundadır. Seçildiğimi takdirde bu alçak saldırının peşini bırakmayacağımıza şüphe olmasın. FB TV'de adaylığımın 3. şahıslar tarafından sorgulanmasını hiç şık bulmadığımı açıklamak istiyorum."Yorumlar

Yorumumun sitede yayınlanmasını kabul ediyorum.
Henüz yorum eklenmemiş..