SON DAKİKA HABERLERİ

Bal kaymak bu akşam görücüye çıkıyor!

Sımsıcak aile filmi Bal Kaymak, bu akşam görücüye çıkıyor... Film, 18 Mayıs'ta da izleyiciyle buluşacak...

Bal kaymak bu akşam görücüye çıkıyor!

Onur Tan'ın yazıp yönettiği ve Big Play Entertainment (2D Medya) Sertaç Demirtaş, Yusuf Karataş'ın yapımcısı olduğu sımsıcak ve samimi öyküsüyle sinemaseverleri özlenen duygulara doğru yolculuğa çıkarmaya hazırlanan 'Balkaymak' filminin galası  bu akşam (14 Mayıs Pazartesi) Kanyon AVM Cinemaximum'da gerçekleşecek. 

18 MAYIS'TA VİZYONDA!

Sımsıcak ve umut dolu hikayesi, eski filmleri aratmayacak tarzıyla 7'den 70'e herkesin severek izleyeceği bir aile filmi Balkaymak, 18 Mayıs'ta seyircisiyle buluşuyor. Balkaymak, öyküsüyle izleyenleri özlenen duygulara doğru yolculuğa çıkarırken kimi zaman hüzünlendirip kimi zaman da neşelendirecek.

BAL KAYMAK FİLM ile ilgili görsel sonucu

BAL KAYMAK FÄ°LM ile ilgili görsel sonucuSIMSICAK AİLE FİLMİ

Çekimleri Makedonya ve İstanbul'da gerçekleşen filmde Tarık Ünlüoğlu, Sabina Toziya, Beren Gökyıldız, Kenan Çoban, Filiz Ahmet, Yunus Emre Yıldırımer, Melissa Yıldırımer ve Ömer Tan rol alıyor. Son 30 yıldır yapılan filmlerin içerisinde alkol, sigara, erotizm ve şiddetin olmadığı bir film olan Balkaymak, iki çocuğun muhteşem dostluğu ve hayata tutunmak için dayanışmasını anlatırken koşulsuz sevginin gücünü de vurguluyor. Doğanın içerisinde birbirinden renkli ve güzel görüntülere sahne olan film, aynı zamanda teknolojiden uzakta gerçek bir yaşamın da olduğunun altını çiziyor. Balkaymak filmi verdiği mesajlarla en umutsuz görünen zamanlarda bile aslında umudun bir adım ötemizde olduğunu en güzel şekilde anlatıyor.

 

BAL KAYMAK YENİ FRAGMAN

 

 

 

HABERİ OKUMAK İÇİN FOTOĞRAFA TIKLAYIN!

 

Yorumlar

Yorumumun sitede yayınlanmasını kabul ediyorum.
Henüz yorum eklenmemiş..