Balkabağa'ndan "sahte hesap" açıklaması

Ferruh Taşdemir’in sahibi olduğu PM bünyesinde yer alan ve son dönemin gözde mekânı Balkabağa açılan sahte hesaplar ile ilgili yazılı açıklama yaptı.

Balkabağa'ndan "sahte hesap" açıklaması

İstanbul Ağaoğlu Maslak 1453’teki son dönemin gözde mekânı Fertaş Şirketler Grubuna bağlı “Balkabağa” isimli işletme şu sıralar işbirliklerini sonlandırdıkları personellerinin açtığı sahte hesaplarla uğraşıyor....

Eski işletme personelleri, benzer isimler alarak ve Balkabağa markasını sanki kendilerininmiş gibi lanse ederek şaşkınlık yarattı. Konuyla ilgili Balkabağa’ndan da bir açıklama geldi. 

 

İşte şirket tarafından yapılan yazılı açıklama;

"12 Şubat 2019'da açılışını gerçekleştirdiğimiz, İstanbul Ağaoğlu Maslak 1453'teki Ferhat Şirketler Grubu'na bağlı "Balkabağa" isimli işletmemizin, bazı sosyal medya platformlarında daha önce ticari işletmemizde çalışarak işbirliğimizi sonlandırdığımız personellerimiz tarafından, benzer isimler alınarak Balkabağa markasının kendilerininöiş gibi lanse edildiğini büyük bir şaşkınlıkla takip ediyoruz.  Instagram'a Balkabaga.com ve balkabaga.com.tr alan adlarımız üzerinden yapmış olduğumuz başvurularımız sayesinde, ana hesabımız olan Balkabaga sayfamızı da geri alabildik. Geçici olarak şirketimizin başka bir markası olan PMBalkabaga Instagram sayfamızı da, Balkabaga sayfamızdan devam ettireceğiz.  Elbette ki, bu eski personellerimizin yaptığı paylaşımları avukatlarımız, ticari itibarımızı zedelemek üzere kurgulanmış bu durumu yakinen takip etmektedir. Hukuki süreçleri düşünmeden bu komik duruma düşen eski personellerimizin, yasal prosedürler karşısında düşecekleri zor durumları hep beraber izleyeceğiz.  Kamuoyuna saygı ile duyurulur. "


 

Yorumlar

Yorumumun sitede yayınlanmasını kabul ediyorum.
Henüz yorum eklenmemiş..