SON DAKİKA HABERLERİ

Barbie'ye benzemek için defalarca ameliyat oldu!

Ophelifa Vanity, Barbie bebek gibi görünmek için defalarca ameliyat masasına yattı. 30 yaşındaki kadın, şimdiye kadar bu uğurda 35 bin dolar harcadı.

Barbie'ye benzemek için defalarca ameliyat oldu!

Bebek gibi görünme hayali yüzünden defalarca ameliyet  masasına yattı. 30 yaşındaki Ophelifa Vanity'nin Barbi gibi görünme isteği, onun çok farklı görünmesine neden oldu. Genç kadın bu uğurda şu ara kadar 35 bin doların üstünde para harcadı. Yarı Çinli olan Ophelia Vanity, son olarak göz kapaklarını daha Batılı bir görünüme kavuşturmak için bıçak altına yattı.

Gözlerini bile ameliyat ettirdi

DURMAK BİLMİYOR

Amacının tam anlamıyla bir Barbie bebek gibi görünmek olduğunu söyleyen Vanity "Bu yüzden de Çinli gibi değil tam anlamıyla bir Batılı gibi görünmek istedim. Çünkü birçok insan gözlerimin görüntüsü nedeniyle benimle dalga geçiyordu" diye konuştu. 

Gözlerini bile ameliyat ettirdi

Daha önce yaptırdığı botoks ve dudak kalınlaştırma operasyonlarından sonra kendine güveninin arttığını söyleyen Ophelia Vanity, şimdi de göz kapaklarını düzelttirdi. Ancak görünüşe göre genç kadın bununla da yetinmeyecek. Çünkü yeni estetik operasyonlar için bıçak altına yatmayı planladığını da söyledi.

Gözlerini bile ameliyat ettirdi

Etiketler

Yorumlar

Yorumumun sitede yayınlanmasını kabul ediyorum.
Henüz yorum eklenmemiş..