Bosna Hersek Federasyonu Fatih Terim ile görüşme gerçekleştirecek

Son zamanlarda adı Galatasaray ile anılan Fatih Terim'e Bosna Hersek Milli Takımı talip oldu.

Bosna Hersek Federasyonu Fatih Terim ile görüşme gerçekleştirecek

Galatasaray'ın her kötü döneminde ismi teknik patronluk için geçen Fatih Terim'e bu kez teklif başka yerden geldi. Bosna Hersek Milli Takımı Fatih Terim ile yarın bir görüşme gerçekleştirecek.

Mukavalesi son bulan Mehmed Bazderevic ile yolları ayıran Bosna Hersek Milli Takımı yetkilileri yeni teknik direktörlük koltuğu için Fatih Terim'i düşündü. Bu bağlamda harekete geçen Bosna Hersek Futbol Federasyonu Başkanı Zvejdan Misimovic ve Sead Kajtaz eski futbolcu Tarık Hodzic aracılığıyla bir görüşme gerçekleştirecek.

Bir zamanlar Galatasaray formasını da terleten Tarık Hodzic Anadolu Ajansı muhabirine yaptığı açıklamada Bosna Hersek Milli Takımı'nın Fatih Terim ile görüşmek istediğini ve milli takımlar teknik direktörlüğü için yarın öğleden sonra özel bir görüşme gerçekleştirileceğini bildirdi.

Fatih Terim'in istediği finansal ödemesini yapamayacaklarını fakat hocanın çalışması için iyi bir oyuncu grubuna sahip olduklarını belirten Hodzic, her şeyin yarın öğleden sonra belli olacağının altını çizdi.

Son zamanlarda adı Galatasaray ile anılan imparator Fatih Terim'in bu teklife ne cevap vereceği merak konusu olurken, Galatasaraylı taraftarlar da bu görüşmenin olumsuz sonuçlanmasını umut ediyor.