SON DAKİKA HABERLERİ

Bugün öğle tatili 14 Şubat'a gitti!

14 Şubat Sevgililer Günü yaklaştı. Özel sektör ve kamuda çalışan birçok erkek, öğle tatilini hediye bakarak geçirdi.

Bugün öğle tatili 14 Şubat'a gitti!

14 Şubat Sevgililer Günü geldi çattı. Hal böyle olunca, hediye dükkanları da doldu taştı. Sevgililer Günü öncesi son öğle tatilinde, çalışan erkekler öğle yemeği yemek yerine hediye bakmaya koştu.  Kırklareli'nde başta kuyumcular, çiçekçiler ve züccaciye gibi birçok iş yerinde, öğle arasında hediye almak isteyenlerin oluşturduğu yoğunluk yaşandı.

YEMEK YEMEDEN KUYUMCUYA

Kamu kurumunda çalışan Harun Demirkıran, 14 Şubat Sevgililer Günü dolayısıyla eşine hediye almak amacıyla öğle arasında kuyumcuya geldiğini söyledi. Yemek yemeden kuyumcuya koştuğunu belirten Demirkıran, eşini mutlu edebilmek için bir gün aç kalmayı tercih ettiğini vurguladı. Evli oldukları 8 yıldan bu yana eşine hediye aldığını belirten Demirkıran, "Biz 8 yıldır evliyiz ama böyle günler bizim için önemli. İş yerinden öğle arasına çıktığım gibi yarın sevgilimi mutlu etmek için ona tek taş aldım. Bir erkek olarak tek başıma hediye almanın çok zor olduğunu anladım. Biraz aç kalacağım ama eşime feda olsun. İşten çıktım öğle arasında tek asli görevimiz buymuş gibi direkt kuyumcuya geldim, ama çok mutluyum." diye konuştu.

KADINLARDA TELAŞ BAŞKA...

 

Eşine züccayiye dükkanından hediyelik bakan Didem Koyuncu Şimşek ise erkeklere hediye almanın daha zor olduğunu belirtti.

1 saatlik öğle arasında hediye bakmaya çıktığını ancak çok zorlandığını anlatan Koyuncu, şöyle devam etti:

"Yarın 14 Şubat Sevgililer Günü olması dolayısıyla öğle arasında fırsatı değerlendirmek istedim. Erkeklere hediye seçmek biraz daha zor oluyor ama kişisel ihtiyaçlar doğrultusunda hediye bakıyorum. Belki bir traş takımı alabileceğimi düşünüyorum. Öğle arasında yemek yemedim. Bazen alışveriş yemekten daha önemli olabiliyor böyle özel günlerde. "

Yorumlar

Yorumumun sitede yayınlanmasını kabul ediyorum.
Henüz yorum eklenmemiş..