SON DAKİKA HABERLERİ

Caner ile Asena davasında adliye karıştı

Caner Erkin’in eski eşi Asena Atalay’dan olan oğlu Çınar’ın velayetini almak için açtığı davada soğuk rüzgarlar esti.

Caner ile Asena davasında adliye karıştı

Beşiktaş'ta top koşturan başarılı futbolcu Caner Erkin'in, oğlu Çınar Erkin'in velayetinin eski eşi Asena Atalay'dan alınarak kendisine verilmesi için açtığı davanın görülmesine İstanbul 11'inci Aile Mahkemesi'nde devam edildi. Görülen duruşmaya davalı Asena Atalay avukatıyla beraber katılırken, Caner Erkin'i avukatları temsil etti.

Tanıkların dinlenildiği duruşmada zaman zaman tansiyon yükseldi. Tanık olarak dinlenilen Asena Atalay'ın kardeşi Alican Atalay, Caner’in oğlunu ayda bir kez gördüğünü, ablasının hayatını çocuğuna göre ayarladığını ve sevgilisinin olmadığını söyledi.

Tanıkların dinlenmesi esanasında taraflar arasında sık sık ağız münakaşa yaşanınca mahkeme hakimi, “Siz böyle yaparsanız bu dava çocuk reşit olana kadar sürer” dedi. Bunun üzerine Asena Atalay'da ‘Keşke reşit olana kadar sürse de Caner korkudan iki hafta da bir oğlunu görse” dedi.

Asena Atalay, Caner Erkin'in duruşmalara katılmadığını söyleyince Erkin'in avukatları ‘Onu temsilen olarak bizler buradayız” dedi. Bu sözlere tepki gösteren Atalay yerinden kalkarak, “Bu dava çocuk davası. Para davası değil. Caner gelip davasına sahip çıksın” diyerek sesini yükseltti.

Tarafların tavrı karşısında hakim kürsüyü defalarca yumruklayarak tarafları susturmaya çalıştı. Fakattarafların bağırarak kavga etmeleri üzerine hakim mahkeme salonunu terk etti. Gerginliğin yatışmasından sonra salona gelen hakim taraflara öğütte bulunarak, “Sizi tutuklama ve bir hafta yatırma yetkim var. Ama gestapo gibi yargılama istemiyorum. Ben magazini bilmem hakimim. Kararlarımla konuşurum. Asena anne olarak hisleriyle konuşuyor. Ama avukatlar saygılı olmalı” dedi.

Yorumlar

Yorumumun sitede yayınlanmasını kabul ediyorum.
Henüz yorum eklenmemiş..