SON DAKİKA HABERLERİ

CHP lideri Kılıçdaroğlu Muharrem İnce ile bu akşam görüşecek

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Muharrem İnce ile bu akşam saat 19.00'da bir araya geliyor.

CHP lideri Kılıçdaroğlu Muharrem İnce ile bu akşam görüşecek

CHP Genel Başkanı Kemal KılıçdaroğluMuharrem İnce ile bu akşam saat 19.00'da bir araya geliyor. Kılıçdaroğlu ve İnce Ankara'da bir otelde eşleriyle birlikte yemek yiyecekler. 24 Haziran seçimlerinin ardından Kılıçdaroğlu ve İnce ilk defa karşı karşıya gelecek.

İNCE, 'AĞZIMDAN KURULTAY DUYMAYACAKSINIZ' DEMİŞTİ

Seçimlerinin ardından CHP'nin adayı Muharrem İnce'nin partisinin 41 yıldır bir türlü aşamadığı yüzde 30 oy oranını aşması 'Cumhurbaşkanı seçilemedi ama Genel Başkan olacak mı?' sorularını akıllara getirmişti. Bunun ardından iki defa Kılıçdaroğlu'nun karşısına Genel Başkan adayı olarak çıkan İnce 'Benin ağzımdan kurultay duyamayacaksınız' demişti.

"SON AÇIKLAMASINI BEĞENMEDİM"

Öte yandan Kılıçdaroğlu'nun "Muharrem İnce beklentinin altında kaldı", "Muharrem İnce ’81 ili gezeceğini’ ifade ediyor. Bütün il başkanlarıma talimatımdır, geldiği zaman karşılayacaksınız, halkla buluşturacaksınız, ne gerekiyorsa yapacaksınız, gelerek, sevinerek ve bir heyecan içinde yolcu edeceksiniz" şeklindeki açıklamalarına da İnce "Son açıklamasını beğenmedim" şeklinde yanıt vermişti.

Yorumlar

Yorumumun sitede yayınlanmasını kabul ediyorum.
Henüz yorum eklenmemiş..