Coşkun Sabah'tan o sözlere yanıt

MESAM Başkanı Coşkun Sabah, 'Yetkim olsa twitter'ı kapatırım' sözleriyle ilgili açıklamada bulundu.

Coşkun Sabah'tan o sözlere yanıt

Yavuz Bingöl’ün kayyum olarak görev yapmayı reddetmesinin ardından sanatçı MESAM’a başkan olarak seçilen Sanatçı Coşkun Sabah, 'Yetkim olsa twitter'ı kapatırım' demişti. 

Sabah göreve geldikten sonra verdiği röportajda 'yetkim olsa twitter'ı kapatırım' sözleriyle eleştirilerin hedefi haline gelen Sabah, kendini savundu.

"OKUMAYAN SALLIYOR"

Bugün twitter’dan açıklama ünlü müzizyen, "Tweet ile ilgili haberimin içeriğini okumayan, sallıyor. Ben, Twitter sadece küfürlerin, hakaretlerin, iftiraların kol gezdiği, yeni doğmuş çocuğa küfredildiği, 8 tane önemli ve masum insanımızın uçak kazasından sonra binlerce hakaretin ve yürek soğutmanın yazıldığı bir mecrayı konuştum" notunu düştü.

COŞKUN SABAH NE SÖYLEMİŞTİ?

Sabah, "Sosyal medyada bir çeteler ordusu var. Tamamıyla ruh dengesi kaybolmuş kişiler bunlar. İşleri karşı görüşten olanlara, iftira atma, Beni de halkın gözünden düşürmeye çalışıyorlar. Ülkede zaten ayaklanmaların başlangıcı hep bu sosyal medya çetelerinden çıkmıyor mu? Yetkim olsa bir dakika durmam Türkiye’de Twitter’ı yasaklarım. Çünkü Twitter artık güzel şeyler için kullanılmıyor. Burayı sadece küfür etme mecrası olarak kullanıyorlar. Bence bunlar Türkiye’nin yüzde 1’i bile değil. 10 gündür sosyal medyada linç ediliyorum. Bu çetelere sesleniyorum: Körler sağırlar birbirinizi ağırlıyorsunuz. Erdemli kitleler sizin yazdıklarınızın farkında bile değil." şeklinde konuştu.

Etiketler

Yorumlar

Yorumumun sitede yayınlanmasını kabul ediyorum.
Henüz yorum eklenmemiş..