Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan, Tokat'ta birlik ve beraberlik mesajları

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Tokat İl Kongresi öncesinde salon dışındaki vatandaşlara hitap etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan,  Tokat'ta birlik ve beraberlik mesajları

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan,  AK Parti Tokat İl Kongresi öncesinde salon dışındaki vatandaşlara hitap etti.

AK Parti Tokat İl Kongresi öncesinde vatandaşlara hitap eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2019 seçimlerine işaret ettiği konuşmasında birlik ve beraberlik mesajları vererek, “Türkiye, 2019’da yeni bir dönemin önünü açacak” ifadelerini kullandı.

Birlik, beraberlik mesajları

Cumhurbaşkanı Erdoğan şöyle devam etti: "6. Olağan Kongre vesilesiyle bugün Tokat’tayız. Bugün yeni bir milada başlıyoruz. Milli mutabakatımızla beraber Türkiye yeni bir dönemin önünü açacak. Bu adımlarla beraber birlik, beraberlik…" 

Erdoğan devamında MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'den de bahsederek, "Sayın Bahçeli’nin açıklamalarını da duydunuz. Görüşmeleri duydunuz, gördünüz. Bir milli mutabakatı hep beraber sağlayacak, karşımızdaki o CHP zihniyeti bu milletten gereken dersi alacak. Buna hazır mıyız? Öyleyse daha çok çalışacağız. Kapı kapı dolaşacağız. Birileri bizi bölmeye çalışıyor. Onlara da gereken dersi arazide vereceğiz." dedi.

"ABD seni biraz daha kullanır sonra kirli bir çamaşır olarak kapının önüne atar"

FETÖ elebaşı Fetullah Gülen’e de mesaj gönderen Erdoğan, “ABD seni biraz daha kullanır sonra kirli bir çamaşır olarak kapının önüne atar. Sen bu millete ihanet ettin, bu ümmete ihanet ettin. Bunun bedelini ağır ödeyeceksin” dedi. 

Yorumlar

Yorumumun sitede yayınlanmasını kabul ediyorum.
Henüz yorum eklenmemiş..