Danla Bilic eridi bitti...

Youtube için çektiği makyaj videolarıyla tanınan YouTuber Danla Bilic, mide küçültme ameliyatı olmuştu. Danla'nın kilolarından eser kalmadı.

Danla Bilic eridi bitti...

Danla Bilic mide küçültme ameliyatı sonrası eridi bitti... Eski halinden eser bile kalmadı. Sosyal medya hesabından eski ve yeni halini paylaşan Danla Bilic, "Ne diyebilirim ki seni hep seviyorum daniela..." notunu düştü.

Danla Bilic, mide küçültme ameliyatı sonrası şu açıklamayı yapmıştı: Hello, hemen konuya girmem gerekirse, okuduğunuz şey doğru ve geçmiş olsun mesajlarınız için çok teşekkür ederim. Ameliyat oldum. Çünkü her ne kadar yansıtmasam da içten içe bu raddeye geldiğimin daha doğrusu getirildiğimin farkına vardım.

Böyle bir şeyi normalleştirmemek, basitleştirmemek, küçük takipçilerime örnek olmaması için de söylemek istemedim.  Saklı tutmak istememin tek amacı budur. Maalesef ki zor bir dönem geçirdiğim bu hastane günlerinde yine hastane çalışanlarından birkaç düşüncesiz kişinin magazin sayfalarına yazması ile gizli kalamadı.

Her hali ile çok mutlu bir kızken dışarıda insanların fotoğraflarımı çekip olay yaratmalarından, sürekli bir yerlerimi saklamaktan çok bunaldığımı fark ettim. Duygusal olduğuma bakmayın eminim çok daha güzel günler beni bekliyor.

Bu zor günlerde eleştirmek yerine yanımda olmanızı istiyorum. Canım doktoruma da sabrı için çok teşekkür ediyor ve gelen 847487 mesaj yüzünden özür diliyorum.

Etiketler

Yorumlar

Yorumumun sitede yayınlanmasını kabul ediyorum.
Henüz yorum eklenmemiş..