Dehşet evi! 'En az 50 kez tecavüz ettiler'

İstanbul'da 18 erkeğin yaşadığı evde Pakistan uyruklu bir kişiye en az 50 kez tecavüz ettiler.

Dehşet evi! 'En az 50 kez tecavüz ettiler'

İstanbul Bahçelievler’de 21 yaşındaki Pakistan uyruklu Malik kendisi gibi Pakistan’dan gelenlerle birlikte yaşadığı evde cinsel saldırıya uğradı.

NE OLDU?

Pakistanlı Malik, kendisi gibi Pakistan uyruklu ve akrabalığı olan 18 erkekle beraber yaşıyordu. Geçimini kâğıt toplayarak sağlayan Malik, geçen mart ayının ilk haftası evinde duş aldığı sırada şüphelilerden üç arkadaşı tarafından çıplak görüntüleri çekildi. Daha sonra bu görüntüleri diğer şüphelilerle de paylaştılar. Elindeki görüntüleri kullanmak isteyen bir arkadaşı  Malik'i kendisiyle birlikte olmak istediğini söyledi. Malik teklifi kabul etmeyince söz konusu görüntüleri internet ortamında yayacağını söyleyerek tehdit etti. Arkadaşının söylediklerinden korkan Malik tecavüze itiraz edemedi.

50 KERE TECAVÜZ ETTİLER

Yaşanan olay diğer şüphelilerin kulağına da gitti. Malik’in iddiasına göre sırayla kendisini ölümle ve dövmekle tehdit edip sırayla genç adama tecavüz ettiler. Tecavüze uğrayan Malik, “Bana en az 50 kere tecavüz ettiler” dedi.  Soruşturmayı tamamlayan cumhuriyet savcısı tüm sanıkların tecavüzü anlatmasına rağmen sadece 9 kişi hakkında ‘nitelikli cinsel saldırı’ suçundan 12 yıl hapis cezası istedi.

Olayla ilgili 18 kişi tutuklandı.

 

Yorumlar

Yorumumun sitede yayınlanmasını kabul ediyorum.
Henüz yorum eklenmemiş..