Demet Akalın çılgına döndü!

Evine haciz gelen Demet Akalın, çılgına döndü... Villasından fotoğraf paylaşan Akalın, suç duyurusunda bulunacağını açıkladı.

Demet Akalın çılgına döndü!

Okan Kurt'un aile şirketi olan Martaş Lojistik'in işleri üç yıl önce bozuldu. Zamanla şirketin borçları 150 milyon liraya kadar dayandı.

'BU BORÇ SİZİ ETKİLEMEZ' DEDİ

Ama Okan Kurt, eşi Demet Akalın'a hep "Bu borç benim ve ailemin, seni hiç etkilemeyecek" diye sözler verdi.

Demet Akalın da bu güvenceye dayanarak hep eşine destek oldu. Ancak işler kötü gitti ve Demet Akalın'ın Beykoz'daki villasına geçenlerde haciz geldi.

Eşyalara el konulurken çiftin kızları Hira, 'anne köpeğimi alacaklar mı?' deyince, Demet Akalınküplere bindi. Ve çift 11 Eylül'de 6,5 yıllık evliliklerini 10 dakikada bitirdi.

'BEN SİZE NE YAPTIM?'

Evine giren haciz memurlarının evinde tahribat yarattığını ve bu süreçte yapılan işlemler yüzünden evini su bastığını söyleyen Demet Akalın, Instagram hesabından biraz önce evinin fotoğrafını paylaştı ve altına da şu satırları yazdı:

''Şimdi size ne diyeyim ben! Gelen avukat, icra müdürü hakkınızda suç duyurusunda bulunacağım!

Şu evimin sökemediğiniz kopardığınız hortumlar bu yağmurda evi su bastırdı!Kurutma makinalarını da almışsınız çocuğumun eşyaları perişan!

Yaa ben size o gün kendi ellerimle çay servisi yaptım müdüre güvendim çektim çıktım evden kızımla! Bu evi bu hale getirecek ben size ne yaptım?? Soruyorum ne yaptım!

'HİRA'NIN OKUL GÜNÜ ODASINA GİRMEYİN DEDİM'

Ben size ricam etttim Hiranın ilk okul günü girmeyin odasına dedim. TV, klima ne varsa alacağız dediniz!

Sizin derdiniz ben değilim, borçlunuz da ben değilim! O formalite boşandı diyenlerin hepsini yüce rabbbime havale ediyorum! Nerede çocuk, nerede aile mahkemasi! Nerede benim hakkım!''

 

 

Yorumlar

Yorumumun sitede yayınlanmasını kabul ediyorum.
Henüz yorum eklenmemiş..