Demet Akalın şaşırttı! Soyadını neden sildi?

Demet Akalın, Twitter'daki Kurt soyadını kaldırdı. Akalın, profil fotoğrafını da değiştirdi...

Demet Akalın şaşırttı! Soyadını neden sildi?

Demet Akalın, kafaları karıştırdı... Eşi Okan Kurt'un lojistik firmasının borçlarını her defasında yalanlayan Demet Akalın, dün evine giden haciz memurlarıyla sarsıldı. Hürriyet'ten Dinçer Gökçe'nin dün yazdığı habere göre, batık duruma gelen Martaş Lojistik’in bankalara ve piyasaya 150 milyon liraya yakın borcu bulunuyor. Kurt ailesine ait şirketlerden 36 milyon lira alacaklı olan akaryakıt dağıtım şirketi Turkuaz Petrol AŞ, Beykoz İcra Müdürlüğü’nden haciz kararı aldı.

Son dakika... Demet Akalının evinde haciz işlemi

 

KLİMA VE TABLOLARA DA HACİZ

Fiili haciz için, şirketin avukatları ve haciz memurları Akalın ve Kurt’un yaşadıkları villaya bu sabah gitti. Alınan haciz kararı gereği, villada bulunan bir dizi eşya haczedildi. Aralarında televizyon, bilgisayar, klima ve tabloların olduğu eşyalar, kamyona yüklenerek götürüldü. Villadaki haciz işlemi halen sürüyor.

MAL KAÇIRMA İDDİASI
Alacaklı şirketin avukatı Mustafa Büyükbaş, borçluların mal kaçırdığı iddiasında bulunurken, "Çok sayıda TIR ve çok değerli konumdaki Hadımköy'deki gayrimenkulün, yakınlarının üzerine kaydedildiğini tespit ettik. Bu tespit sonrası, mahkeme kararı ile bu varlıkların üzerine de haciz konuldu" dedi.

Son dakika... Demet Akalının evinde haciz işlemi

 

DEMET AKALIN KONUŞMAK İSTEMEDİ
Konu ile ilgili Okan Kurt'a ulaşılamazken, Demet Akalın ise Hürriyet muhabiri İsmail Bayrak "Şu anda konuşamam" diyerek telefonunu kapattı. Dün haciz işleminin yapıldığı villayı Akalın’ın geçen yıl 18 milyon liraya aldığı açıklanmıştı.

MAHKEME 'HACZE DEVAM' DEDİ
Öte yandan edinilen bilgiye göre aynı şirketin avukatları bir ay önce de Demet Akalın'ın evine haciz işlemi için gitti. Evde bulunan eşyalar haczedildi ancak yeddi emin olarak bırakıldı. Akalın yapılan işleme itiraz etti. İtirazı değerlendiren icra hukuk mahkemesi, haczin devamına karar verdi.

SOYADINI DEĞİŞTİRDİ

Demet Akalın, dün yaşanan bu olayın ardından Twitter'daki soyadını ve profil resmini sildi... Profilinde Okan Kurt'la evlilik fofoğrafı bulunan Akalın, onun yerine kendi fotoğrafını ekledi.  Hesabın sonunda yer alan Kurt soyadını da sildi.

Demet Akalın, İnstagram'daki 'Kurt' soyadını daha önceden değiştirmişti...

BOŞANIYORLAR

2. sayfa'da yer alan habere göre haciz haberleri nedeniyle zor günler geçiren Demet Akalın ve Okan Kurt çifti ayrılık kararı aldı. Çiftin davası bugün Beykoz Adliyesi'nde görülecek...

Flasflas.com/Seçil Balık

 

 

 

 

 

 

Yorumlar

Yorumumun sitede yayınlanmasını kabul ediyorum.
Henüz yorum eklenmemiş..