Dip dizisi şimdiden heyecanlandırdı! Ne zaman yayına girecek?

PUHU TV'de yayına girecek olan Dip dizisi, şimdiden izleyenleri meraklandırdı...

Dip dizisi şimdiden heyecanlandırdı! Ne zaman yayına girecek?

Yeni film ve diziler peş peşe izleyicilerin beğenesine sunuluyor... Bu dizilerden bazıları tam not alıyor, bazıları ise sınıfta kalıyor. Ancak son zamanlarda öyle bir dizi gündeme geldi ki, henüz yayında olmamasına rağmen büyük bir yankı uyandırdı.

PUHU TV'de yayınlanacak olan dizinin adı Dip. Güçlü kadrosuyla yayına gireceği günü bekleyen bu dizi şimdiden izleyenleri meraklandırmayı başardı.  Peki, Dip ne zaman yayınlanacak? Dip oyuncuları kimler?

Yapımını TMC'nin, proje tasarımı ve senaryosunu Başar Başaran ve Emre Özdür'ün, yönetmenliğini ise Uygar Kutlu'nun yaptığı Dip çok yakında sadece PUHU TV'de yayında olacak.  Dizinin kadrosunda ise Neslihan Atagül, Berrak Tüzünataç ve İlker Kaleli yer alıyor.

İLKER KALELİ PSİKİYATRİST, ATAGÜL İSE BİLİM KADINI

İlker Kaleli, emniyetle ortak çalışan intihar ara bulucusu psikiyatristi, Atagül ise gizemli bir bilim kadınını canlandıracak.. İlker Kaleli, İntihar teşebbüsünde bulunanları vazgeçiren, işinde oldukça başarılı, olay yerine motosikletle giden Avrupai bir intihar ara bulucusu Sahir'i canlandırıyor. 

POYRAZ KARAYEL'DEN SONRA...

ilker kaleli POYRAZ KARAYEL ile ilgili görsel sonucu

Son olarak Poyraz Karayel dizisiyle büyük bir başarıya imza atan, deyim yerindeyse efsaneleşen İlker Kaleli uzun bir aradan sonra Dip dizisiyle ekranlara dönecek. Kaleli, aşkın sonuna kadar yaşandığı, göz yaşlarının sel olduğu Poyraz Karayel dizisindeki başarısını Dip'te yakalayabilecek mi? Bu soruların cevabı da dizi yayına girince belli olacak. 

KARA SEVDA'NIN ARDINDAN DİP'TE

2016 yılında Fatih Harbiye dizisindeki rol arkadaşı Kadir Doğulu ile evlenen Neslihan Atagül, sektördeki başarısını Kara Sevda ile yakalamıştı... Neslihan Atagül de Kara Sevda dizisinin ardından Dip dizisinin kadrosunda yer alacak. 

kara sevda neslihan atagül ile ilgili görsel sonucu

Fİ Çi BİTTİ O DA DİP'TE

berrak tüzünataç fi çi ile ilgili görsel sonucu

Fi Çi dizisiyle büyük bir çıkış yakalayan Berrak Tüzünataç, Dip'in kadrosunda yer alacak. 

FRAGMAN YAYINLANDI

Merak konusu olan Dip dizisinin 1. bölüm fragmanı da yayınlandı...

 

Yorumlar

Yorumumun sitede yayınlanmasını kabul ediyorum.
Henüz yorum eklenmemiş..