Dünyanın en konuşanı Türk kadınları oldu

Kadınlar Gününe özel yapılan bir araştırmaya göre, Türk kadınları dünyanın en konuşkan kadınları oldu.

Dünyanın en konuşanı Türk kadınları oldu

Mobil tanışma uygulaması happn 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel bir araştırma gerçekleştirdi. Dünyanın farklı ülkelerindeki kadınların uygulama üzerinden gönderdikleri mesaj sayısını karşılaştıran araştırma Türk kadınlarının ilişkilerdeki davranışlarına ilişkin ilginç sonuçlara ulaştı.

Uygulama üzerinden ülkelere göre en cok mesaj atan Türk kadınları dünyanın en konuşkanlar listesine ilk sıradan girdi. Türk kadınlarını sırasıyla Hintli ve Arjantinliler takip ediyor.

EN ÇEKİCİ ERKEKLER BİRLEŞİK ARAP EMİRLİKLERİ'NDEN

Araştırmaya göre Türk kadınları, en çok Birleşik Arap Emirlikleri erkeklerini beğeniyor. Türk kadınlarının en çok “Merhaba” gönderdiği erkekler sıralamasında onları sırasıyla Amerikan, Fransız ve İngiliz erkekleri takip ediyor. Öte yandan Türk kadınlarını en çok beğenen yabancı erkeklere bakıldığında, Türk erkekleri hariç tutulduğunda, ilk sırayı İngilizler aldı. Onları sırasıyla Amerikalılar, Hollandalılar ve Fransızlar takip ediyor.

Türk kadınlarının ilk buluşmadan en çok tercih ettikleri aktivite “birlikte bir şeyler içmek” oldu. Bunu sırasıyla “dışarı çıkmak”, “bir şeyler atıştırmak”, “yürüyüş yapmak” ve “sinemaya gitmek” takip ediyor.

Flasflas.com

HABER MERKEZİ Yorumlar

Yorumumun sitede yayınlanmasını kabul ediyorum.
Henüz yorum eklenmemiş..