Eda Gök gözyaşlarına boğuldu' ! İşte o video

Eda Gök, eşi ve en yakın arkadaşı tarafından ihanete uğradı... O günlerden geriye bu video kaldı...

Eda Gök gözyaşlarına boğuldu' ! İşte o video

Yıllardır Esra Erol'un programında rejide gördüğümüz sarı saçlı güzel kadın Eda Gök... Zamanla seyircilerin sevgisini kazanmayı başardı. Seda Sayan'ın yeğeni olduğunu çok uzun zaman sonra öğrendiğimiz Eda Gök, kendi başarısı ve çabasıyla bu günlere geldi.

EDA GÖK ile ilgili görsel sonucu

O BOŞANMA BOMBA GİBİ DÜŞTÜ

Eda Gök, yıllar önce Esra Erol'un programında tanıştığı orkestra şefi Emrah Albayrak'a aşık oldu ve evlendiler. Milyonlarca kişi onların aşkına şahit oldu. Düğünü, kınası milyonlar tarafından izlendi. Bir de Arya adından bir çocukları oldu. Bu mutluluğa da milyonlar şahit oldu. Herkesin imrenerek baktığı o çift geçtiğimiz günlerde boşandı.

eda gök burcu sinem ile ilgili görsel sonucu

EN ACI GERÇEK...

EDA GÖK ile ilgili görsel sonucu

Eda Gök, yıllarını verdiği üstüne bir de bir evlat verdiği eşi tarafından aldatıldı. En acısı da eşi, Eda'yı en yakın arkadaşıyla aldatmıştı. O kadın, aynı programda Eda Gök'ün mesai arkadaşı olan Burcu Sinem Ünsal'dı. Burcu Sinem de orkestra da yer alıyordu.

burcu sinem ile ilgili görsel sonucu

Eda Gök, kendi sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada eşinin, onu en yakın arkadaşıyla aldattığını açıkladı. İddiaya göre, Emrah Albayrak ve Burcu Sinem orkesrta ile çıktıkları turnelerde yakınlaştı ve bu ihanet uzun süredir devam ediyordu.

burcu sinem ile ilgili görsel sonucu

Yine iddialara göre, tek celdese boşanan Eda Gök'ün elinde bu ihanetle ilgili önemli deliller var. Eda Gök, kendi açıklamasında Burcu Sinem'e de 'zina davası' açacağını dile getirdi. O yıllardan geriye sadece bu video kaldı...

FLASFLAS.COM/ SEÇİL BALIK

Yorumlar

Yorumumun sitede yayınlanmasını kabul ediyorum.
Henüz yorum eklenmemiş..