Evlilik Okulu yayın için gün sayıyor

Aynur Ayaz'ın sunumu ve Uzman Psikolog Yeşim Akıncı'nın danışmanlığı ile Evlilik Okulu 5 Şubat Pazartesi günü ekrana merhaba diyor.

Evlilik Okulu yayın için gün sayıyor

Hayata bakış açıları, yaşam tarzları, beklenti ve hayalleri birbirinden farklı 5 evli çiftin sorunları masaya yatırılıyor; eğlenceli ve bir o kadar da öğretici oyunlar ve ödevler ile evliliklerde kriz yaratan sorunlar çözüme kavuşuyor. Evlilik Okulu 5 Şubat 2018 Pazartesi günü saat 17.30'da TRT 1 ekranlarında seyirci ile buluşmaya hazırlanıyor.

Evlilik Okulu'nda evliliğe dair tüm sorunlar masaya yatırılacak. Uzman Psikolog Yeşim Akıncı evliliklerin uzun ömürlü olmasını sağlayacak püf noktalarını anlatacak.. Evlilik Okulu'nda ders zilinin çalmasıyla birlikte, çiftler sorunlarını paylaşacak, Evlilik Okulu'nun uzmanı Yeşim Akıncı bu sorunları çözmeye yönelik ödevler verecek. Hafta boyu ödevlerini başarıyla tamamlamaya çalışan çiftler, haftanın son günü ise Aynur Ayaz ve Yeşim Akıncı'dan en yüksek notu almak için mücadele edecek. Hafta boyu karnelerine yazılan notları yükseltmeyi başaran bir çifti ise sürpriz ödüller bekliyor.

Evlilik Okulu renkli görüntüleri, keyifli yarışmaları ve eğlendirirken evliliğe dair verdiği ip uçları ile evlerin neşesi olacak. Evlilik Okulu'nun yeşil tahtasında her gün yer alacak olan 'günün sözü' ise sadece stüdyoda bulunan 5 çiftin değil, ekranları başındaki milyonlarca insanın da hayatına ışık tutacak. 

Siz de evliliğe dair sorunlarınızı işin uzmanı yardımıyla çözmek isterseniz, http://evlilikokulutrt.com adresinden Evlilik Okulu'na kaydınızı yaptırabilirsiniz.

 

Yorumlar

Yorumumun sitede yayınlanmasını kabul ediyorum.
Henüz yorum eklenmemiş..