Evlilik Okulu'nda günün birincisi kim oldu?

Aynur Ayaz'ın sunumu ve Uzman Psikolog Yeşim Akıncı'nın danışmanlığı ile Evlilik Okulu hem eğlendirmeye hem öğretmeye devam ediyor...

Evlilik Okulu'nda günün birincisi kim oldu?

Hafta içi her gün 14:30'da TRT1 ekranlarında izleyici ile buluşan Evlilik Okulu'nda bugün yine çok keyifli dakikalar yaşandı. Evlilik Okulu hem yarışmacılara hem de ekran başındaki izleyicilere evlilikleriyle ilgili birbirinden değerli tavsiyeler vermeye devam ediyor. Bu hafta beyler şikayetlerini dile getiriyor, Uzman Psikolog Yeşim Akıncı da çiftlerin evliliklerindeki sorunları gidermek için kadınlara ödevler veriyor. 

Uzman Psikolog Yeşim Akıncı bugünün sözünü açıkladı: '' Birbirinizi dinlemeyi bilin.'' Evlilik Okulu çiftleri Uzman Psikolog Akıncı'nın sözüne katıldıklarını belirterek, birbirlerini artık dinlemeye özen göstereceklerini belirttiler. Necmiye Hanım'ın ödevi bir işte çalışıp para kazanmak iken Zeynep Hanım'ın ödevi kayınvalidesi ile iletişimini kuvvetlendirmekti. 

Sunuculuğunu Aynur Ayaz'ın üstlendiği ve Uzman Psikolog Yeşim Akıncı'nın danışmanlığı ile Evlilik Okulu haftanın finaline yaklaşıyor. Kadınlar hem haftanın birincisi olmak için hem de eşleriyle evliliklerindeki sorunlarını gidermek için ödevlerini başarıyla tamamlamak için gayret gösteriyor. Her gün yarışmacıların ödevleri Uzman Psikolog Yeşim Akıncı danışmanlığında değerlendiriliyor. Günün sonunda sunucu Aynur Ayaz ve Uzman Psikolog Yeşim Akıncı danışmanlığında yarışmacılar puanlandırılıyor.

Peki haftanın finaline yaklaşırken günün birincisi kim oldu?

Bu hafta Mehmet Bey'in şikayetleri üzerine Uzman Psikolog Yeşim Akıncı İlknur Hanım eşine çok fazla müdahale etmeme, konuşmama üzerine ödevler vermişti. Bugün eşi Mehmet Bey'e karşı hiç konuşmama ödevini başarıyla tamamlayan İlknur Hanım, Aynur Ayaz ve Uzman Psikolog Yeşim Akıncı tarafından tam puan alarak günün birincisi oldu.

Haftanın finalinde Evlilik Okulu öğrencileri neler yaşayacak, haftanın birincisi kim olacak?

İşte Evlilik Okulu'nda haftanın finalinin tanıtımı:

 

 

Yorumlar

Yorumumun sitede yayınlanmasını kabul ediyorum.
Henüz yorum eklenmemiş..