Evlilik Okulu'nda haftanın finalinde neler yaşandı

Evlilik Okulu'nda bugün haftanın son gününde çok keyifli dakikalar yaşandı. Haftanın finalinde bakın birinci kim oldu...

Evlilik Okulu'nda haftanın finalinde neler yaşandı

Evlilik Okulu'nda haftanın son gününde çok keyifli dakikalar yaşandı. Uzman Psikolog Yeşim Akıncı danışmanlığında 'Evlilik Okulu' çiftlerinin birbirini ne kadar tanıdığına tanık olduk. Ekran başındaki izleyicilerinde rahatlıkla gerçekleştirebileceği bir 'evet-hayır' oyunu oynandı. Hafta boyunca erkeklerin ödevlerde neler yaşadığı Uzman Psikolog Yeşim Akıncı danışmanlığında incelendi. Akıncı, bu hafta Evlilik Okulu'nda katılan Zeynep-Murat çiftinden Murat Bey'e verdiği ödevleri anlamadığını söyledi. 

Evlilik Okulu'nda haftanın son gününde oynanan keyifli oyunda eşini en iyi tanıyan erkek Kemal Bey oldu. Uzman Psikolog Yeşim Akıncı danışmanlığında yöneltilen sorulara zorlansa da doğru cevapları veren Kemal Bey oldu. Hafta boyunca Halit Bey, küçük kıza Mina'ya asla 'hayır' diyemez iken kızına hayır demeyi öğrendi. Sunucu Aynur Ayaz ve Uzman Psikolog Yeşim Akıncı tarafından hafta boyunca verilen puanlar ile birinci Halit Bey oldu. Evlilik Okulu, her final günü şampiyona birbirinden cazip hediyeler sunuyor.

Peki bu haftanın birincisi Nihal-Halit çifti hangi ödülü seçti?

Nihal - Halit çifti küçük kızları Mina'nın kullanmadıkları oyuncakları başka çocuklara hediye ederek diğer çocuklarında sevgisini kazanmaya devam ediyorlardı. Yine duyarlı bir hareket gösteren çift, 'çocuk odası takımı' ödülünü ihtiyacı olan bir çocuğa hediye etmek için seçti.

Aynur Ayaz'ın sunuculuğu ve Uzman Psikolog Yeşim Akıncı danışmanlığında hem eğlendiren hem öğreten program 'Evlilik Okulu' hafta içi her gün 14:30'da TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşmaya devam ediyor. 

Yeni haftada Evlilik Okulu'nda erkeklerin şikayetlerine kulak veriliyor. İşte Evlilik Okulu'nun yeni bölüm fragmanı:

 

Yorumlar

Yorumumun sitede yayınlanmasını kabul ediyorum.
Henüz yorum eklenmemiş..