Evlilik Okulu'nda hanımların ödevleri nasıl geçti

Aynur Ayaz'ın sunumu ve Uzman Psikolog Yeşim Akıncı'nın danışmanlığı ile hafta içi her gün 14:30 TRT 1'de ders zili çalıyor...

Evlilik Okulu'nda hanımların ödevleri nasıl geçti

Evlilik Okulu haftaya yine birbirinden değerli ödevlerle giriş yaptı. Bu hafta erkeklerin şikayetleri dinlendi, kadınlara ödevler verildi. Kadınlar ödevlerini en başarılı şekilde tamamlamak için gayret gösterdi. Uzman Psikolog Yeşim Akıncı, hem Evlilik Okulu çiftlerine hem de ekran başında izleyen evli çiftlere faydası dokunacak bilgiler paylaşıldı.

Uzman Psikolog Yeşim Akıncı tarafından verilen ödevlerin arasında yarışmacılar en güzel ödevin Nihal Hanım'a verildiğini söyledi. Nihal Hanım'ın bugünkü ödevi cilt bakımı yaptırıp, cilt sorunlarını takmamaktı. Ödevini başarılı şekilde yerine getiren yarışmacının yüzü günün sonunda güldü. Keyifli ve bilgi dolu dakikaların yanında çok duygusal anlar da yaşandı. Uzman Psikolog Akıncı, Özlem Hanım'dan eşiyle mektuplaşmasını istedi. Uzman Psikoloğun verdiği ödev Evlilik Okulu'nu gözyaşlarına boğdu. Özlem Hanım yaşadığı zor zamanların kendisinde bıraktığı izleri anlattı. Uzman Psikolog Yeşim Akıncı, çifte terapi odasında özel terapi verdi. 

Evlilik Okulu'nda kadınlar ödevlerini büyük gayretle tamamladı. Sunucu Aynur Ayaz ve Uzman Psikolog Yeşim Akıncı ödevleri puanlandırdı.

Peki günün sonunda birinci kim oldu?

Haftanın ilk gününde Evlilik Okulu'nda birinciliği iki kişi paylaşıyor: İlknur Hanım ve Nihal Hanım. Cilt bakımı ödevini güzel sonuçlarla tamamlayan Nihal Hanım ve eşiyle alışverişe çıkıp konuşmama ödevini başarıyla tamamlayan İlknur Hanım yarın da birinci olabilecek mi?

İşte Evlilik Okulu'nun yarınki tanıtımı:

Yorumlar

Yorumumun sitede yayınlanmasını kabul ediyorum.
Henüz yorum eklenmemiş..