Evlilik Okulu'nda ödevlerde neler oldu?

TRT 1 ekranlarının sevilen programı Evlilik Okulu'nda bugün kadınlar için ders zili çaldı. Birbirinden eğitici, öğretici ödevlerde bakın neler yaşandı

Evlilik Okulu'nda ödevlerde neler oldu?

Evlilik Okulu, haftanın ikinci gününde erkeklerin şikayetini dinlemeye devam etti. Erkeklerin şikayetleri doğrultusunda Uzman Psikolog Yeşim Akıncı, kadınlara ödevlerini verdi. Kadınlar, hem günün birincisi olabilmek için hem de evliliğindeki sorunları gidermek için ödevlerini en iyi şekilde tamamlamaya gayret gösterdi. Uzman Psikolog Akıncı, Evlilik Okulu'nda bugün evli çiftlerin hafızalarına kazıması gereken günün sözünü tahtaya yazdı: ''Evliliğiniz ile ilgili sorunları annenizle konuşmayın.'' Uzman Psikolog Yeşim Akıncı, sözlerine evli çiftlerin sorunlarını kendi aralarında halledebileceğini ama annelere yansıtıltığında ise annelerin asla unutmayacağını ekledi. 

Erkekler, kantinde çaylarını içerken Uzman Psikolog Yeşim Akıncı da kadınlara ödevlerini verdi. Bugün ödevlerin arasında balık tutmak, sosyalleşmek, eşinin ailesiyle bağları kuvvetlendirmek yer alıyordu. Bugüne damgasını vuran yarışmacı Necmiye Hanım oldu. Geçtiğimiz hafta Uzman Psikolog Yeşim Akıncı, dışarıda vakit geçirmesi için Necmiye Hanım'ın şikayeti üzerine Kemal Bey'e balık tutma ödevini vermişti. Bugün de Necmiye Hanım'ın ödevi balık tutmak idi. Eminönü'nde balık tutmaya giden Necmiye Hanım oltasını doldurmayı başardı, geçen hafta eli boş dönen Kemal Bey'e de gönderme yapmadan edemedi. 

Peki günün birincisi kim oldu?

Bugünün birincisi eşinin sosyal olmadığını iddia etmesi üzerine Uzman Psikolog Yeşim Akıncı tarafından verilen ödevi başarıyla tamamlayan Nihal Hanım oldu. Nihal Hanım bugün arkadaşlarıyla bowling oynamaya gitti ve çok keyifli dakikalar geçirdiğini belirtti. Nihal Hanım yarın da birinci olabilecek mi?

Yarın Evlilik Okulu çiftlerini Uzman Psikolog Yeşim Akıncı tarafından çok özel bir terapi bekliyor.

İşte Evlilik Okulu'nun yeni bölüm tanıtımı:

 

 

Yorumlar

Yorumumun sitede yayınlanmasını kabul ediyorum.
Henüz yorum eklenmemiş..