Flaş itiraf! 'Evde sürekli ağlıyorum'

Ünlü yıldızdan bomba gibi bir itiraf geldi! Kim Kardashian televizyon programında kalçalarını sevmediğini ve bu yüzden sürekli ağladığını anlattı...

Flaş itiraf! 'Evde sürekli ağlıyorum'

Kim Kardashian bu kez bambaşka bir itirafla gündeme gelmeyi başardı! Cesur paylaşımlarıyla adından söz ettiren Kim Kardashian kalça itirafıyla sosyal medya kullanıcıları tarafından en çok konuşulan konulardan biri oldu...

Ailesiyle birlikte yaptığı Keeping Up with the Kardashians adlı reality şov programında konuşan Kim Kardashian, kalçalarıyla ilgili olarak, "Her gün ağlıyorum" dedi. "Kıvrımları seviyorum ama kalçalarımı sevmiyorum ve benim kalçalarım çok büyük" diyen Kardashian, "Kendime güvenimi kaybettim" şeklinde konuştu. 

Kalçalarını ortaya çıkaran fotoğraflarını sevdiğini söyleyen Kardashian, 2016 yılında verdiği bir röportajda, "Çıplak selfie'leri ölene kadar çekeceğim." demişti.

Mutlu değilim itirafı...

KALÇASINA ENJEKSİYON YAPTIRMIŞ

Seçtiği kıyafetlerle vurguladığı geniş kalçaları sayesinde meşhur olan 37 yaşındaki yıldızın kalçalarının doğal mı estetikli mi olduğu hep merak edildi. Kardashian iki yıl önce kendi internet sitesi üzerinden yaptığı canlı yayında kalçasına enjeksiyon yaptırdığını itiraf etmişti. Ünlü yıldız, bunu estetik kaygılarla değil sağlık sebebiyle yaptırdığını da söylemişti.

Kardashian, sedef hastalığı yüzünden kalçasına enjeksiyon yaptırmak zorunda kaldığını anlatmıştı. Doktorun kendisine çare olarak kortizonlu iğne yaptığını belirterek, "Sonra da kalçamda dikkat çekecek derecede girinti ve çıkıntılar olacağını söyledi.

Hatta bana 'Herkes kalçana implant yaptırdığını düşünecek' dedi. Gerçekten de onun söylediği çıktı" diye konuşmuştu.

Kortizon iğnelerinin yarattığı çıkıntıların o dönemde Miami'de katıldığı bir partide giydiği elbiseden fark edildiğini anlatan Kardashian, kendisiyle ilgili "kalça implantı" söylentilerinin de o dönemde çıktığını ifade etmişti.

 

 

Yorumlar

Yorumumun sitede yayınlanmasını kabul ediyorum.
Henüz yorum eklenmemiş..