Göbek eritmek için bunları tüketin

Göbek yağlarından kurtulmak istiyorsanız bunları tüketin!

Göbek eritmek için bunları tüketin

Hem güzel görünen vücut hem de sağlıklı bir beden için göbek yağlarından kurtulmak önemlidir. Göbek yağları organları sardığı için diyabete ve kalp rahatsızlıklarına sebebiyet verebiliyor. Ayrıca ileri yaşlarda göbek yağlarından kurtulmak iyice zorlaşmaya başlıyor. Göbek yağlarınızdan kurtulmak için hem karın bölgesine uygun egzersizler yapabilir hem de önereceğimiz besinleri tüketerek hem daha sağlıklı hem de daha hızlı göbek yağlarınızdan kurtulabilirsiniz.

1.BALIK
Omega 3 bakımından zengin olan balığı ızgara ya da buğulama yaparak tüketebilirsiniz. 

göbek_eriten_1

2. BAKLİYAT
Haftada en az iki kere mutlaka kuru bakliyat tüketilmeli. Bunlar kuru fasülye, nohut, barbunya vb olabilir. Pişirmede ise kesinlikle bir tatlı kaşığı kadar zeytinyağı kullanılması öneriliyor.

göbek_eriten_2

3. SU
Vücudumuzun yüzde yetmişi sudan oluşur bu yüzden her gün 3,5 litre su içmeye özen gösterin. Su metabolizmanızı hızlandırarak daha çabuk kilo vermenizi sağlayacaktır.

göbek_eriten_3

4. TÜRK KAHVESİ
Günde üç bardak sade türk kahvesi tüketebilirsiniz.

göbek_eriten_4

5. SEBZE VE MEYVE
Sebze ve sebze yemekleri karın yağlarınızı eritmede bire birdir. Fakat bu tür sebze yemeklerinde de bir tatlı kaşığı zeytinyağı kullanılmalıdır. Meyve yenmeli fakat aşırıya kaçılmamalıdır. Meyve de yüksek oranda şeker bulunduğu için aksine bu size kilo olarak geri dönebilir.

göbek_eriten_5

Yorumlar

Yorumumun sitede yayınlanmasını kabul ediyorum.
Henüz yorum eklenmemiş..