G.Saraylı taraftarlar Fatih Terim'in evine gitti

Beşiktaş maçının skoru sonrası deliye dönen Galatasaray'lı taraftarlar soluğu imparatorun evinde aldı.

G.Saraylı taraftarlar Fatih Terim'in evine gitti

Galatasaray'da "Fatih Terim" Florya Metin Oktay Tesisleri'nin her yerine yayılırken, dün gece ilginç bir gelişme daha yaşandı. Sarı-Kırmızıya gönül veren bir grup taraftar çareyi Fatih Terim'in evine gitmekte buldu.

Önce Başakşehir'den 5, Beşiktaş'tan da 3 yiyen Galatasaray taraftarı Tudor'a öfke ile bakıyor. Sarı-Kırmızılılar Florya'daki duvarlara "Ya Terim Ya gidin!" stickerları yapıştırırken yönetimi de bir anlamda mesaj veriyor. 

Beşiktaşlıları Fatih Terim'e şikayet ettiler

Dün akşam saatlerinde Fatih Terim'in evinin önüne giderek tezahüratlarda bulunan Galatasaraylı taraftarlara Fatih Terim kayıtsız kalmadı. Deneyimli teknik direktör ile konuşma fırsatı yakalayan bir taraftar "Hocam Beşiktaşlılar çok konuşuyor. Siz gelirseniz bu iş olur." şeklinde ifadeler kullandı.

İmparator Fatih Terim ise buna karşılık "Takımınıza sahip çıkın" şeklinde cevap verdi. Terim taraftarlara teşekkür ederek tekrar evine girdi.

Tudor bugün gidebilir

Galatasaray'da Tudor'un geleceği bugün belirleniyor. Başkan Dursun Özbek önderliğinde toplanacak olan yönetim hoca hakkında son kararını bugün verecek. Genel kurulda masaya yatırılması beklenen Fatih Terim konusunda oy birliği sağlanırsa, Hırvat teknik adam ile bugün yollar ayrılacak.

Ahmet Çakar: Fatih Terim perşembe günü imzalıyor

Beyaz Tv'de yayınlanan Derin Futbol programında yorumculuk yapan eski hakem Ahmet Çakar, Sarı-Kırmızılı yönetimin Igor Tudor ile yollarını bugün ayıracağını ve perşembe günü Fatih Terim'in takımın başına getirileceğini iddia etti. Çakar kendisine gelen mesajın birinci ağızdan olduğunu ve çok güvendiğini belirtti.

Galatasaray idman raporu yayınlamadı

Galatasaray'da her antrenman sonrası resmi siteden yapılan "idman raporu" dün yayınlanmadı. Dün antrenman notlarını ve fotoğrafları takip etmek için Galatasaray'ın sitesine giren taraftarlar ve gazeteciler herhangi bir açıklama bulamadı.