Güzel psikolog Yeşim Akıncı'dan yeni bir kitap: Mutluluğu Seçtim Ya Sen?

Sayısız televizyon programları, köşe yazıları ve uyguladığı yüzlerce konferansta, gönüllere umut olan Yeşim Akıncı ile mutluluk harekâtı başlamıştır.

Güzel psikolog Yeşim Akıncı'dan yeni bir kitap: Mutluluğu Seçtim Ya Sen?

Televizyon ekranlarından yakından tanıdığımız Uzman Psikolog Yeşim Akıncı, yepyeni kitabı "Mutluluğu Seçtim Ya Sen?" ile raflardaki yerini alacak. 2017 yılında çıkardığı "Gözyaşı Şişeleri" kitabıyla en çok satanlar arasında yer alan Psikolog-Yazar Yeşim Akıncı, yepyeni kitabıyla mutluğun formülünü açıklıyor.

Yeşim Akıncı, kitabının arka yüzünde şu sözlere yer vermiş;

Mutluluk herkesin aradığı fakat çok az kişinin sahip olduğu ya da ulaşılmaz gördüğü bir hedeftir. Mutlu olmak bir seçimdir aslında... Kimi zaman seçimlerimiz, mutluluğa, bir perde gibi set çeker. Kimi zaman ise bizler, o setleri yıkarız.

Bu kitapta; mutlu olmanın yollarını, mutlu beyin/mutsuz beyin farkını ve duygusal setleri yıkmanın yöntemlerini paylaşacağım.

Mutluluk, ilişkiler ve uygulamalı rahatlama yöntemleri üzerine yazdığım bu kitap, zaten sahip olduğunuz mutluluğunuzu yeniden keşfetmenize ve mutluluk haritanızı birlikte tasarlayıp , kendi kişisel mutluluk reçetenizi çıkarmanıza  yardımcı olacak.

Tekrar hatırlamakta fayda var; mutluluk, sizsiniz. Mutluluk; seçimleriniz, yaşadıklarınız ve hayatınıza bakış açınızda gizli. Mutluluk, aslında büyük bir parçanız. Onu kimseye vermeyin; sizden almalarına engel olun. Sadece hak edenlerle paylaşmayı öğrenin. Paylaştıkça büyüdüğünü görüp, onun tadını çıkarın.

Mutluluğunuz daim olsun!

Sayısız televizyon programları, köşe yazıları ve uyguladığı yüzlerce konferansta, kurumsal eğitimlerde ve bireysel terapilerde gönüllere umut olan Yeşim Akıncı ile mutluluk harekâtı başlamıştır. Bedenine hapsolmuş ruhlara hürriyet istiyoruz!

 

Yorumlar

Yorumumun sitede yayınlanmasını kabul ediyorum.
Henüz yorum eklenmemiş..