SON DAKİKA HABERLERİ

Instagram fenomeni annesini işinden etti

Instagram ve Youtube fenomeni Lil Tay, annesini işinden etti. Videolarında ağız dolusu küfür eden kız, gösterişli paylaşımlarıyla biliniyor...

Instagram fenomeni annesini işinden etti

Instagram ve YouTube üzerinde Lil Tay ismiyle bilinmesine rağmen bugüne kadar gerçek ismini asla açıklamayan küçük yıldız, Instagram üzerinde 1,8 milyon, YouTube’ta ise 167 bin takipçi toplamayı başarmıştı. Zenginliğiyle gösteriş yapan ve spor arabalardan indikten sonra sağa sola para dağıtan küçük kız, tüm bunları yaparken ağza alınmayacak küfürler ediyor ve izleyenlerini küçük düşürücü sözler söylüyordu. Arabaların kiralık olmadığını göstermek için son videolarından bir tanesine milyonlarca dolarlık Rolls Royce’u tekmeleyen ve kapısına zarar veren küçük kız, tüm bu yaptıklarına rağmen bir şekilde milyonlarca kişiye ulaşıyordu.

Lil Tay ile ilgili görsel sonucu

Jake Paul gibi YouTube’un ünlüleri kızın yaptıklarını çok beğendiklerini söyleseler de kabak Lil Tay’inannesinin başına patladı. Kanada’nın Vancouver şehrinde emlak işinde uğraşan annenin çalıştığı Pacific Place Group, küçük kızın videolarından sonra anneyi işten çıkarma kararı aldı. Şirket, “Angela Tian’ın firmamızla herhangi bir ilgisi kalmamıştır” diyerek, anneyi işten çıkardıklarını söyledikten sonra, kızın davranışlarıyla firmalarının arasında bağlantı kurulmasını istemedikleri için böyle bir karar aldıklarını ve bu kararlarının arkasında olduklarını belirttiler.

Yorumlar

Yorumumun sitede yayınlanmasını kabul ediyorum.
Henüz yorum eklenmemiş..