Jet Sosyete'de bu hafta neler olacak?

25 Şubat 2018 Pazar akşamı Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan Jet Sosyete dizisinde izleyiciyi yine kahkaha tufanı bekliyor.

Jet Sosyete'de bu hafta neler olacak?

Avrupa Yakası ve Yalan dünya gibi dizilerle senaristliğini tüm Türkiye'ye duyuran Gülse Birsel'in yeni dizisi Jet Sosyete 18 Şubat'ta yayınlandığı ilk bölümü ile reyting listelerinde 1 numaraya oturmayı başardı. Çağlar Çorumlu, Sarp Apak, Derya Karadaş ve Cengiz Bozkurt gibi pek çok ünlü ismi kadrosuna dahil etmeyi başaran Jet Sosyete dizisinin 25 Şubat'ta yayınlanacak olan yeni bölümünde bakın neler yaşanacak. İşte dizinin ilk sahnesi.

Gülse Birsel kimdir?

11 Mart 1971 İstanbul doğumlu Gülse Birsel, Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü mezunudur. 2002 yılında kendi hazırlayıp sundupu G.A.G adlı komedi programı ile televizyon dünyası ile tanışan Gülse Birsel, Avrupa Yakası ve Yalan Dünya gibi dizilerin hem senaristliğini yapmış hem de başrolünü üstlenmiştir. 1999 yılında ünlü televizyoncu Murat Birsel ile hayatını birleştiren Gülse Birsel ilk filminde 2017 yılında çekmiştir. Başrollerini Engin Günaydın, Demet evgar ve Erdal Özyağcılar gibi usta isimlerin paylaştığı Aile Arasında filmi 2018 yılında vizyona girdi.

Yorumlar

Yorumumun sitede yayınlanmasını kabul ediyorum.
Henüz yorum eklenmemiş..