SON DAKİKA HABERLERİ

Kadın gardiyan azılı suçluyu 'seks kölesi' yaptı!

ABD'nin California eyalatindeki San Quentin Devlet Hapishanesi'nde tutuklu bulunan William Cordoba kadın gardiyan tarafından seks kölesi yapıldı.

Kadın gardiyan azılı suçluyu 'seks kölesi' yaptı!

Bir kişiyi öldürmek ve hırsızlık suçlarından ömür boyu hapis cezasına çarptırılan 57 yaşındaki William Cordoba, aynı hapishanedeki kadın gardiyan Silvia Pulido tarafından sürekli olarak cinsel istismara maruz kaldığını açıkladı. Cordoba, kadın gardiyan ile ilk kez 2010 yılında birlikte olduğunu belirtirken, "Pulido bilgisayarda bir şeyle uğraşırken yanıma geldi ve kullandığım bilgisayarın klavyesini alarak 'Dur sana yardım edeyim' dedi. Kısa süreli bir yakınlaşmadan sonra ilk kez birlikte olduk" diye konuştu. 

 

"Seks kölesi olarak kullanıldım"

Bu olayın gerçekleşmesinden 3 gün sonra Pulido'nun tekrar yanına geldiğini söyleyen Cordoba, "Kimse bizi rahatsız etmesin diye oda kapısının kilidini değiştirmişti. Avukatlarıma para ödeyeceğini söyleyerek benimle birlikte oluyordu" dedi. Cordoba kendisinin 'seks kölesi'ne dönüştüğünü bildirirken, konuyla ilgili olarak dava açtı. Sonuçlanan davada ömür boyu hapis cezası bulunan Cordoba, 65 bin dolar tazminat almaya hak kazandı. Cordoba'nın avukatı Julia Allen, New York Daily News'a yaptığı açıklamada, "Herkesin cinsel istismardan kurtarılma hakkı vardı. Biz de bugün müvekkilimle bunun için uğraştık" dedi. 

Yorumlar

Yorumumun sitede yayınlanmasını kabul ediyorum.
Henüz yorum eklenmemiş..