"Karımın ne işi var burada?"

Adana'da Perihan Büyükbayram, otomobilini yol kenarına park edip girdiği lüks sitenin bahçesinde ölü bulundu.

"Karımın ne işi var burada?"

Olay merkez Sarıçam ilçesi, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi, 206 Sokak'ta bulunan bir apartman bahçesinde meydana geldi. Apartmanda oturan bir kişi sabah işe gitmek için evden çıktığında bahçede hareketsiz halde yatan bir kadın gördü. Vatandaş hemen polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri kadının hayatını kaybettiğini belirledi. 

Bunun üzerine Adana Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü'ne bağlı Cinayet Büro Amirliği ekipleri olay yerine gelerek araştırma yaptı. 

Yapılan araştırmada cesedin, Perihan Büyükbayram'a (45) ait olduğu ve Güneşli Mahallesi'nde tavukçuluk yapan Cüneyt Büyükbayram ile evli olduğu belirlendi. 

İNTİHAR ŞÜPHESİ

Polis yaptığı araştırmada kadının apartmanda oturmadığını saptarken, apartman sakinleri binanın 4'üncü katının, tanımadıkları bir kişi tarafından çok yüksek fiyata kiralandığını, kadının oraya gelmiş olabileceğini söyledi.

Polis bunun üzerine belirtilen daireye girerek araştırma yaptı. Ayrıca kadının sabah saat 07.45 sıralarında apartmana geldiği belirlendi. Olay yeri inceleme ekipleri de kadının cesedi üzerinde inceleme yaptı. Kadının ayakkabılarından birinin cesedin yaklaşık bir metre uzağında olduğu görüldü. Polis eldeki delillerle Perihan Büyükbayram'ın hayatını nasıl kaybettiğini belirlemeye çalışırken, kadının apartmandan atlayarak intihar etmiş olabileceği üzerinde duruluyor. 

"SENİ KİM GETİRDİ BURAYA?" 

Kadının kocası da bir süre sonra olay yerine geldi. Eşinin hiç tanımadığı bir apartmanın bahçesinde öldüğünü gören koca şoka girdi. Bir süre sonra ise kadının ablası Aylin Büyükbayram da olay yerine geldi. Koca, baldızına sarılarak gözyaşlarına boğuldu ve karısının bilmedikleri bu yere nasıl geldiğini anlayamadığını belirtti.

Aylin Büyükbayram, kız kardeşini görmek isteyince inceleme yapan polis izin vermedi. Abla Büyükbayram, "Sen buraları bilmezsin. Seni buralara kim getirdi? Nasıl öldün?" diye ağıt yakarak gözyaşlarına boğuldu. 

Kadının cenazesi inceleme yapıldıktan sonra otopsi için Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. 

Etiketler

Yorumlar

Yorumumun sitede yayınlanmasını kabul ediyorum.
Henüz yorum eklenmemiş..