Karton kutuda parçalanmış erkek cesedi bulundu

Diyarbakır'da bir apartmanın 4'üncü katındaki dairenin kapısının önüne bırakılan karton kutuda parçalanmış ceset bulundu

Karton kutuda parçalanmış erkek cesedi bulundu

Olay, gece saatlerinde Peyas Mahallesi’nde meydana geldi. Bir apartmanın 4'üncü katındaki dairenin önüne bırakılan karton kutadan kan sızdığını fark edenler, durumu bina sakinlerine anlattı. Kutuyu açan bina sakinleri, parçalanmış erkek cesedi görünce polise haber verdi.

İhbarla gelen polis ve sağlık ekiplerinin incelemesinin ardından parçalanmış 50 - 55 yaşlarındaki kimliği belirsiz bir erkeğe ait cesedi, otopsi ve kimlik tespiti için Selahattin Eyyubi Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

’MİLLET BAĞIRDI ÇAĞIRDI'

Olayın görgü tanığı Muhammed Yaka, karton kutuyu gördükleri gibi, bina sakinlerine haber verdiğini ifade ederek, "Kapının önünde karton vardı. Kartonun içinde artık ne varsa bilmiyordum. Sonra biz 4´üncü kata ekmeği verdik geldik. Ceset olduğunu anlamadık. Millet bağırdı çağırdı. Baktık ceset olduğunu anladık" dedi.

Polis, görgü tanıklarının ifadesine başvurup, cinayeti işleyen kişi ya da kişilerin yakalanması için geniş çaplı soruşturma başlattı.

Emrah KIZIL / DİYARBAKIR, (DHA)

Etiketler

Yorumlar

Yorumumun sitede yayınlanmasını kabul ediyorum.
Henüz yorum eklenmemiş..