SON DAKİKA HABERLERİ

Kediyi denize fırlatan cani yakalandı!

Üsküdar’da sevdiği kediyi daha sonra vahşice denize fırlatan 27 yaşındaki U.E. Kadıköy İskelesi’nde Güven Timleri tarafından gözaltına alındı.

Kediyi denize fırlatan cani yakalandı!

Üsküdar'da güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde, sabah saat 05.00 sıralarında kimliği belirsiz bir kişi sahilde gezen yavru kediyi önce kucağına alıp sevdi.

KEDİYİ DENİZE FIRLATIP KAÇTI

Daha sonra kediyle yürüyerek uzaklaşan kimliği belirsiz kişi, kucağındaki kediyi denize fırlattı ardından koşarak kaçtı.

VAHŞET ANI KAMERADA

O anlar güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı. Denize atılan kedi, güvenlik görevlileri ve esnaflar tarafından süzgeç yardımıyla tekneye çıkartıldı. Talihsiz kedinin denize akan motor yağı ve yakıta bulandığı görüldü.

O CANİ YAKALANDI

İstanbul Güven Timleri Şube Müdürlüğü ekipleri, güvenlik kamera görüntülerine de yansıyan insanlık dışı bu olayı gerçekleştiren zanlının peşine düştü. Güven timleri, kediyi denize fırlatan kişinin 27 yaşındaki U.E. olduğunu tespit etti. Kadıköy İskele’de düzenlenen operasyonda U.E. gözaltına alındı.

UYUŞTURUCUNUN ETKİSİYLE YAPTIM

Gözaltına alınan U.E., “yaptığı işin çok kötü bir hareket olduğunu söyleyerek, olay günü uyuşturucu almıştım. Uyuşturucunun etkisiyle böyle çirkin bir hareket yaptığını” söyledi.

Flasflas.com/ Haber Merkezi 
Etiketler

Yorumlar

Yorumumun sitede yayınlanmasını kabul ediyorum.
Henüz yorum eklenmemiş..