Kleopatra'nın güzellik sırrı 'Altın Maske'

Kleopatra'nın güzellik sırrı altın maskeyi araştırdık. Sahra Kozmetik şirket sahibi Hakan Tekkol flasflas.com'a özel açıklamalarda bulundu.

Kleopatra'nın güzellik sırrı 'Altın Maske'

Şüphesiz ki bütün kadınlar güzelliklerine güzellik katmak isterler. Birçok kadın bu uğurda bıçak altına yatıyor ve milyarlarca lira harcıyor. Ancak gelinen teknoloji ile birlikte, ciltteki kusurları düzeltmek artık acısız ve daha az zahmetli hale gelmeye başladı. Öyle ki eskiden uzun çabalar gerektiren sonuçları görmek, günümüzde maske yapmak kadar dolaylaştı. Biz de bu yöntemleri araştırdık ve son zamanlarda büyük bir ilgi gören 'Altın Maske' hakkında bilgi topladık. 

İnternet üzerinden yaptığımız araştırmalara göre, sektörün nabzını tutan Sahra Kozmetik bu konuda oldukça iddialı. Peki nedir bu altın maske?

Altın maske yüzyıllardan beri uygulanan ve ciltteki kırışıklık, akne, cilt lekesi, sivilce gibi bir çok cilt problemini gideren bir çeşit maskedir. Altın maske yüzyıllardır kadınların cilt bakımları için yaptığı bir cilt bakım maskesidir. Kleopatra döneminden hatırlayacağınız altın maskeler en son Japonya’nın Osaka kentinde kendini gösterdi. 

altın maske, altın maske tarifi

ALTIN MASKENİN CİLDE FAYDALARI

*Altın maskesi cildi sıkılaştırarak daha gergin bir cilde sahip olmanızı sağlar.

*Cildinizde ince çizgiler ve kırışıklıklar varsa Altın maske tam size göre diyebilir.

*Altın içeriğinde bulunan bileşenler sayesinde cilde nemlendirerek cilt yapısını korur.

*Altın maskesi ciltte bulunan hücreleri yeniler bu daha canlı bir cilt görüntüsü kazanmanızı sağlar.

*Daha parlak bir cilt yapısına sahip olursunuz.

*Hamile yada ezmiren annelerde rahatlıkla kullanabilir.

*Yüzde oluşan akneleri azaltır.

*Cilt rengini açar.

*Cilt lekelerini sebep olan ölü hücreleri ciltten atar.

Firma ve ürünleri hakkında bilgi almak için Sahra Kozmetik Şirket Sahibi Hakan Tekkol ile bir röportaj gerçekleştirdik. İşte Hakan Tekkol'un açıklamaları:

''ÜRÜNLERİMİZ İHTİYAÇ DOĞRULTUSUNDA ÜRETİLİYOR''

Hakan Tekkol; ''Ürünlerimizle ilgili en önemli konu ürünlerin müşterilerimizin ihtiyaç ve gereksinimleri doğrultusunda üretilip, vücudun en önemli elbisesi cilt konusunda kimyasal bileşen içeren kozmetik ürünlerine alternatif olarak doğal ve kimyasal içermeyen ürün gruplarını son kullanıcı olan müşterilerinin beğenisine sunmayı en önemli amaç olarak belirlemiş bulunmaktayız.''

Sözlerine şirket misyonunu açıklayarak devam eden Hakan Tekkol; ''Ürün değil, güven satıyoruz' parolası ile çok kısa bir zamanda naturel ve doğal kozmetik ürünlerini tüm Türkiye'de değerli müşterilerimizin beğenisine ve hizmetine sunmaya hazırlanıyoruz. En önemli sıkıntımız ürettiğimiz ürünlerin taklit edilerek sahtelerinin yapılması ve sanki markamız gibi piyasaya ve müşterilerimize sunulmasıdır'' dedi.

flasflas.com/ Seçil Balık

Yorumlar

Yorumumun sitede yayınlanmasını kabul ediyorum.
Henüz yorum eklenmemiş..