'Kocanı Nasıl Öldürürsün?'ün yazarı kocasını öldürdü!

‘Kocanı Nasıl Öldürürsün’ gibi kitapların 68 yaşındaki yazarı Nancy Crampton-Brophy kocasını öldürmek suçundan tutuklandı.

'Kocanı Nasıl Öldürürsün?'ün yazarı kocasını öldürdü!

Amerika Birleşik Devletleri’nin Oregon eyaletinde ‘Kocanı Nasıl Öldürürsün’, ‘Yanlış Koca’, ‘Yanlış Sevgili’ gibi kitapların 68 yaşındaki yazarı Nancy Crampton-Brophy’nin kocasını öldürmek suçundan tutuklandığı açıklandı. 

Oregon polisi, yazarın 63 yaşındaki kocası Daniel Crampton-Brophy’i Haziran ayında öldürdüğü şüphesiyle tutuklandığı bilgisini verdi. Çalıştığı Oregon Aşçılık Enstitüsü’nün mutfağında ölü bulunan Daniel Crampton-Brophy’nin öldüğünde mutfakta yalnız olduğu ve öğrencilerle çalışanlar tarafından bulunduğu belirtildi.

Nancy Crampton-Brophy, olayın ardından Facebook üzerinden paylaştığı bir gönderide “Olanları anlamlandırmaya çalışıyorum” diye yazmıştı. Nancy Crampton-Brophy ayrıca blogunda yayınladığı bir yazısında kadınların eşlerini öldürürken uygulayabilecekleri 5 yöntemi anlatmış, zehirleme için ise “Zehirlemek iyi bir fikir değil. Kim hasta bir kocayla vakit geçirmek ister ki?” demişti. Daniel Crampton-Brophy’nin annesi konuyla ilgili olarak “Bizim için büyük şok oldu ama açıklama yapmayacağız” dedi.

 

 

 

Yorumlar

Yorumumun sitede yayınlanmasını kabul ediyorum.
Henüz yorum eklenmemiş..