Kuzenine cinsel istismardan: 8 yıl 4 ay hapis

Kayseri’de öz kuzenine cinsel istismarda bulunan Mehmet D. çocuğa nitelikli cinsel istismardan 8 yıl 4 ay hapis cezası aldı.

Kuzenine cinsel istismardan: 8 yıl 4 ay hapis

23 Ocak 2016’da meydana gelen olayda E.A. annesinin rahatsızlığından dolayı bir hafta boyunca teyzesinin evinde kaldı. Bu süre içerisinde 22 yaşındaki teyzesinin oğlu Mehmet D., E.A.’yı cinsel organını elleyerek ve kızın organına sürtünerek tacizde bulundu. E.A. yaşadığı bu korkunç durumdan sonra olayı ailesine anlattı ve mağdur kızın ailesi savcılığa suç duyurusunda bulundu. Suç duyuru sonucunda Mehmet D. gözaltına alındı ve çıkarıldığı mahkemede tutuklandı.
1. Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen duruşmada Mehmet D. mahkemede bulunurken genç kız E.A. duruşmaya katılmadı. Mehmet D. "Askerliğe hazırlandığım sırada düştüğüm duruma anlam veremiyorum. Annem evi terk etti. Suçsuzum, beraatimi istiyorum" diyerek hakkında iddiaları kabul etmedi ve beraatini istedi.

Mahkeme heyeti tarafından, yaptığı yargılama sonucu, Mehmet D.'nin çocuğun nitelikli cinsel istismarı suçundan 8 yıl 4 ay hapis cezasına çarptırılmasına ve tutukluluk durumunun devamına kararı verildi.

Yorumlar

Yorumumun sitede yayınlanmasını kabul ediyorum.
Henüz yorum eklenmemiş..