SON DAKİKA HABERLERİ

Mina Başaran nazardan korkuyordu

Dubai'ye bekarlığa veda partisine giden Başaran Holding veliahtı Mina Başaran ve 7 kız arkadaşı, kendilerine ait jetin düşmesiyle hayatını kaybetti.

Mina Başaran nazardan korkuyordu

İş adamı  Murat Gezer ile 14 Nisan’da dünyaevine girmeye hazırlanan Mina Başaran 7 kız arkadaşı ile beraber Dubai tatilinden İstanbul'a dönerken kendilerine ait jetin 17:40'ta İran'da düşmesi sonucu dünyaya gözlerini yumdu. Mina Başaran Dubai tatilinde cemiyetin ünlü dergisi ALEM’den editör Petek Kırboğa ile telefonda konuştu. Petek Kırboğa, Mina Başaran'ın kendisine telefonda 'fotoğraf paylaşıyorum ama nazardan korkuyorum' dediğini söyledi.

Petek Kırboğa, Mina Başaran'ın son konuşmalarını şu sözler anlattı: ''Zarif duruşu ve kibarlığıyla çok sevdiğim Minacığım, gerçekleştirdiğimiz son çekimde gideceği Dubai tatil planını anlattı. Gelinliğini seçmek için Paris’e gitti. Sonrasında ise 7 yakın arkadaşıyla Dubai’ye geçti. Birkaç gün önce telefonda konuştuk. Sosyal medyada Dubai tatilinin fotoğraflarını paylaşırken nazar değeceğinden korktuğunu söylemişti. ‘Bu yıl çok yakın arkadaş grubumuzdan üç kişi evleniyor, onun sevincini yaşıyoruz. Hepimiz birbirimizin yanında olmak istiyoruz’ sözleriyle yakın arkadaşlarına olan düşkünlüğünü de anlatmıştı.''

Mina Başaran ile Murat Gezer çiftinin düğün davetiyesi:

3’Ü YAZA EVLİLİK HAZIRLIĞI YAPIYORDU İKİSİ HAMİLEYDİ

Mina Başaran: Hüseyin Başaran’ın kızı Mina Başaran’ın ekim ayında nişanlandığı iş adamı Murat Gezer ile 14 Nisan’da Çırağan Sarayı’nda evleneceği öğrenildi. Bu nedenle de 7 yakın arkadaşıyla Dubai’ye bekarlığa veda kutlamasına gitmişti. 

Aslı İzmirli: Mücevher tasarımcısı olan Aslı İzmirli’nin ‘Gia Jewels’ isimli bir markası var. Aslı İzmirli Kasım ayının sonunda nişanlanmıştı.  

Jasmin Baruh Siloni: Baguette Jewellery kurucularından olan Siloni ise yaklaşık 2 yıl önce evlenmişti. Bebek beklediği öğrenildi. 

Burcu Gündoğar Urfalı: İstanbul Teknik Üniversitesi’nde başladığı eğitimini, çift diploma programı ile Fashion İnstitute of Technology New York’ta 2011 yılında tamamladı. Mezun olma projesi ile ‘Critic’s Award’ alan ilk Türk öğrenci oldu. Urfalı da bebek bekliyordu.

Ayşe And: Klinik psikoloğuydu. Nişanlıydı. 

LIana Hananel: Lily and Rose mayoları tasarımcısı, evli ve 4 aylık bir bebeği vardı. 

Sinem Akay: Mavi Jeans’in eski sahibi Çetin Akay’ın kızı Sinem Akay (27) ‘Casa di Denim’ adlı jean tasarım şirketinin kurucusuydu. 

Zeynep Coşkun: Bursa'da bulunan Toyota Akkoyunlu'nun sahibi olan Orhan Coşkun'un  Orhan Coşkun’un kızı mimar Zeynep Coşkun’da bu yaz için evlilik hazırlığı yapıyordu.

 

 

Yorumlar

Yorumumun sitede yayınlanmasını kabul ediyorum.
Henüz yorum eklenmemiş..