Murat Başoğlu: Ben bastığım yerde ayak izimi bırakırım

Murat Başoğlu, yaşanan skandalların ardından dün gece Bebek’te görüntülendi

Murat Başoğlu: Ben bastığım yerde ayak izimi bırakırım

Yaşanan bu olayların ardından eski imajına geri dönen Murat Başoğlu önceki gece geç saatlere kadar Bebek’teki bir barda eğlendi. Çıkışta kendisini bekleyen gazeteciler ile sohbet eden ve röportaj yapan Başoğlu adeta içini döktü. 
Habertürk’ten Akif Yaman’ın haberine göre;Kendisini nasıl hissettiğini soran gazetecilere sunucu, “Bomba gibiyim, kendimi çok iyi hissediyorum. Bu yaz sizlere süprizlerim olacak, ekranlara dönüyorum aynı zamanda Bodrum’da güzel şeyler yapacağım. 
Sosyal medyada ve sosyal yaşantısında ölüm tehtidleri aldığı ve bunları çok kaale almadığını söyleyen Murat Başoğlu “Bazı haddini bilmezler tehdit ediyorlar ama adam öldürmeyi sinek öldürmek zannediyorlar. Kimse öyle bir şeye cesaret edemez, benim adım Murat Başoğlu ben bastığım yerde ayak izimi bırakırım. Herkes aklını başına devşirecek hiçbir suçlamayı kabul etmiyorum. Darp marp olayları da palavra benim hakkımda çıkan çoğu haberlerin hepsi yalan. Evlilikte bazen bunlar olabiliyor, eski eşimle konuşmuyorum ayrıca konuşup ne yapacağım. 14 yaşında bir oğlum var sadece oğlumu görüyorum. Herkes hata yapar herkesin yanlışları vardır önemli olan bu yanlışlardan dönüp hayata devam edebilmektir 
İnsanların kendisini çok sevdiğini söyleyen Murat Başoğlu “İnsanlar beni çok seviyor yemin ediyorum benim gerçek yüzümü herkes biliyor. Sosyal medyada herkes çok güzel yorumlar yapıyor. Herkes hata yapabilir Allah affetsin. Dimdik ayaktayım çok güzel dostlarım var herkes benim yanımda. Benim üzerime oynanan bir oyundu ve ben bütün mahkemelerden beraat ettim. Onun için ‘o ya da başkası yaptı’ demek istemiyorum 
Öte yandan yeni bir ilişki yaşamaya başladığını da söyleyen sunucu,  
Başoğlu son olarak “Düşmanlarımın hepsinden hesap soracağım, aksini düşünmesinler benim adım Murat Başoğlu hesabını sormayacağımı zannetmesinler" dedi.  
 

Yorumlar

Yorumumun sitede yayınlanmasını kabul ediyorum.
Henüz yorum eklenmemiş..