SON DAKİKA HABERLERİ

Murat Gezer ilaçlarla ayakta duruyor

Talihsiz uçak kazası sonucu hayatını kaybeden sosyetik güzel Mina Başaran'ın nişanlısı Murat Gezer'in ilaçlarla ayakta durduğu öğrenildi.

Murat Gezer ilaçlarla ayakta duruyor

Mina’nın ailesinin evinde olan Murat Gezer sakinleştirici ilaçlarla ayakta duruyor. Murat Gezer’in sürekli “İnanmıyorum. Mina gelecek” diye ağladığı belirtildi.

Ayrıca, Mina Başaran’nın Dubai’den uçağa binmeden 16.30’da Murat’ı arayıp “Aşkım 5 saat sonra yanındayım” dediği ortaya çıktı.

MURAT GEZER KİMDİR?

Murat Gezer Metprint Baskı Sistemleri adlı bir markanın sahibi konumunda. Almanca ve İngilizce bilen Murat Gezer işadamı. American InterContinental University’de eğitim gören Murat Gezer ailesine ait matbaacılık şirketinde çalışıyor.

Başaran Grubu’nun veliahtı Mina Başaran ile Metprint Baskı Sistemleri’nin sahibi Murat Gezer Ekim ayında nişanlanmıştı. Soho House’da düzenlenen bir törenle nişanlanan çift, 14 Nisan’da Çırağan Sarayı’nda evlenmeyi planlıyordu.

14 Nisan 2018 tarihinde Mina Başaran’la dünya evine girecek olan Murat Gezer müstakbel eşini uçak kazasında hayatını kaybetti.

Yorumlar

Yorumumun sitede yayınlanmasını kabul ediyorum.
Henüz yorum eklenmemiş..